Petyuska

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Mandelic Acid 10% + Ha

Revox Mandelic Acid 10% + Ha
2022. június 21.

Első körben a G&G 6%-os mandulasavas hàmlasztójàval kezdtem el a hàmlasztàs iparàgàt, imàdom, de nem figyeltem oda és elfogyott. Kezdett egyre rosszabb lenni a bőröm, ezért erre esett a vàlasztàsom.
A közepes erősségtől kicsit tartottam, de semmi gondot nem okozott. Pár napja hasznàlom és már most csodát tett. Szétszadizott (na jó nyomkoràszott... :-D) puklis bőrömet rendbe tette, nálam nagyon látványos javulást hozott már az első (!) éjszakán. Tiszta, száraz arcbőrre 2-4 cseppet javasol felvinni a leíràsa, ez a mennyiség nekem is bőven elég. A G&G folyékony mandulasava vizes állagú, a Revox zselés inkább, de nem zavar, mert száradás után azonnal hidratàlót kenek fölé. Nem érzem soknak, hàmlàst vagy egyéb kellemetlenséget nem okozott. Mindenképpen el fogom hasznàlni, teljesen elégedett vagyok vele, klassz hogy a Dm-ben mindig van, a G&G-s mandulasava sajnos rendelős, próbálkoztam első körben azt beszerezni a boltban, de nem jött össze. Bátran pröbàljàtok ki, teszi amit ígér, engem abszolút megnyert magának.

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló
2021. augusztus 28.

Nagyon gatya állapotban van a hajam, főleg a fedő haj részen. Mindent bevetettem amit csak lehet, haj vitamin, hajszérumok, hővédő, az olaplex kezelések, olajok, szuper kencék, maszkok.. Szőkített hajam van, de alapjàraton az a kezelhetetlen típus, ráadásul egy gyógyszernek köszönhetően ennél sprődebb már nem is lehetne.
Eljött a pont, hogy viszonylag rövidre kellett vágni a hajam, mert annyira szét volt roncsolódva. Akinek szőkített haja van, tudja, hogy nagyon nehezen nő, ezért eldöntöttem hogy vásárolok egy Steampodot.

Ez a hajvasaló egy ÀLOM. Könnyű vele dolgozni, hamar melegszik, a kisimított haj se nem forró, sem pedig égett szagú, mint a hagyományos hajvasalóknàl. Tényleg szalon minőségű hajat varázsol. Ugyanazt tudom elmondani mint az előttem írók. Edzés után nem ugrott fel a hajam, nem göndörödött be, a hajgumiból nem hiszitek el, de kicsúszott. Ilyet én még nem is tapasztaltam, mióta szőke vagyok. Tudtam hogy szuper ez a masina, de felülmúlta az elvàràsaimat.
Szeretném növeszteni a hajam, pàr hónap múlva jövök frissíteni. Ha lehetne 100*-ot adnék neki! :)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. július 15.

Egy hónapja hasznàlom az apadot, problémás vízhiányos bőrre. Az első pár nap után nagyon durva volt a változás. A b-bombal kezdem a szérumsort, aztán az apad és végül a hyaluron szérum kencébe csepegtetve. Extra érzékeny bőrömet nem bàntja, egy-egy megszadizott patira kenve icipicit csípi, de egy pillanat után ez el is múlik, volt hogy fél óra alatt leszedte a pirossàgot. Időszakosan küzdök a perioralis dermatitisszel, amire nincs igazán bevált gyógymód. Ma olvastam, hogy az azelainsavat ajànljàk rá, remélem segít majd rajta valamit. Az állaga is szuper, nem tudok elképzelni már apad mentes rutint, rendelem is a következőt.