Petyuska

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Uniq One Sampon

Revlon Uniq One Sampon
2020. január 21.

Nagyon gatya állapotban van a hajam, ezt a sampont ajánlották a fodrászkellékesnél és nagyon bevált. Az illata nem olyan jó, de nem is kellemetlen, kimosása után végre nem sprőd a hajam és úgy vettem észre hogy segített is, mintha kevésbé hullana és a fogása is jobb lett. Nem olcsó, de valahol egy arany középút a nagyon drága és a drogériás olcsóbb kategóriájú samponok között. Szőke festett hajra telitalálat.

Revlon Orofluido Hajpakolás

Revlon Orofluido Hajpakolás
2020. január 21.

Szőke hajamnak igazi gyógyír ez a hajpakolás, a Revlon Uniq One samponjával használom és nagyon bevált. Nálam sajnos hamar fogy, de észrevehető a különbség, a drogáriás hajpakolásoknál sokkal jobban teljesít. Édes illata van, nem vettem észre hogy jobban elnehezítené a hajam mint más pakik, egyszerűen szuper. :)

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2020. január 20.

Egyszerűen szerelem. Hihetetlen illata van. Kifújáskor dominál a levendula, de pár perc után az édes tonka előbújik, és belemászik a bőrbe, a ruhába. ahol több napig is megmarad. Nálam nagyon tartós, a hajamon és a ruháimon is érzem másnap sőt harmadnap is. Egyelőre a kisebb "zseb' verziót használom, rengeteget fújkodtam, de még mindig van belőle, ha elfogy, a nagyot fogom megvenni. A bőrömön sem okozott irritációt, a nyakamra is szoktam fújni belőle. Sokszor, mikor nincs kedvem parfümöt használni ezt vetem be, remek alternatíva, szerintem nagyon megéri az árát. 5*