Best of Beauty 2019

Petyuska

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yodeyma Very Special EDP

Yodeyma Very Special EDP
2019. június 27.

Az a helyzet, hogy nem is szagoltam az eredeti GG parfümöt, de az már feltűnt, hogy igen nagy a hájp körülötte. Szóval térültem fordultam, az egyik barátnőm mutatta, hogy ez micsoda egy illat. És tényleg. Legközelebb most már ki fogom próbálni magamon a nagy testvért, de mivel nem emiatt vettem meg ezt, így csak kíváncsiságból lemeózom. :))
Rajtam nagyon tartósnak bizonyult, a reggel 9-kor fújtam be magam, és az este 8 órás edzésen én még éreztem magamon. Kellemes nagyon az illata, de azért ebben a hőgutában túl soknak mondanám, szerintem hűvösebb időben lesz az igazi. Újravásárlós!

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. június 24.

Nálam most viszi a prímet, a nyárias illata nagyon bejön. A Garnier Botanic argán olajos samponját lesöpörte a színről, mióta ezt megvettem, nem nyúltam másik samponhoz. A szőke száraz(abb) hajvégeimnek tetszik, a balzsamjával együtt használom. Kicsit zsírosítja a hajtövet, de ezzel együtt is szeretem. :)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. június 24.

Lassan egy hónapja használom, elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban szuper, nagyon kiadós mennyiség, én a nagyobb kiszerelést vettem 3.000 Ft környékén a Tinamu üzletben. Már egy ideje próbálok mindenmentes cuccokat használni, az összetevői szépek, nincs semmilyen illata, picit nehezebb krémnek mondanám, de könnyedén beszívódik, szuper rá sminkelni, nekem nem okozott irritációt, és plusz ragyákat sem. Megvettem hozzá a niacinamidos szérumot is, a szérum eldolgozása után egyből kenem is.