Phoenix19

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. március 17.

Szerintem ez az illat egyáltalán nem férfias. Fura, hogy vannak akiken borotvahab illatú. Ezen meglepődtem, dehát kinek milyen a bőre, ugyebár. Nagyon hideg illat. Fázós. Télen el sem birom képzelni. A nevéhez egy teljesen más illatot képzelnék, nem is tudom milyet, de nem ilyet, jellegzetesebbet, ütősebbet. A Nomade szóról Arizona sivatagjai jutnak eszembe. Grand Canyon-mániásként Arizona székhelye, Phoenix, a Nap Völgye ihlette a felhasználónevem is. Ez egy távolságtartó, rideg illat. Valamit vártam tőle, többet és mást, mint amit adott.

Issey Miyake L'Eau de Issey

Issey Miyake L'Eau de Issey
2020. március 11.

Virágos illatokat alapból nem szeretem, egyetlen virágillatú parfümöm van, amit hiba volt megvenni. Sok nő virágillat párti és elbűvöli őket, számomra unalmasak, fantáziátlanok. Bármilyen virág kombináció elcsépelt és kiábrándító, ha virágokat akarok szagolni, hát megszagolom élőben, de parfümben semmiképp. Annyira banális dolog virágillatúnak lenni, olyan lejárt lemez kategória. Annyi más izgalmas parfüm van. De ízlés dolga.
Gyöngyvirág, ami egy gyönyörű virág, mint, ahogy élőben minden virág az. De ...hjjajj, utálom parfümben. Ez a parfüm totál gyöngyvirág illatú, amihez társul egy kis sárgadinnye. Jó kis társaság. Nem is akarok ehhez többet hozzáfűzni.

Bottega Veneta EDP

Bottega Veneta EDP
2020. február 18.

30 éve kezdődött parfümösködésem óta megszámlálhatatlan illatot megismertem. Azt kell mondanom, hogy ez az illat maga a folyékony, nagybetűs elegancia. Masculin. Nagyon-nagyon masculin. Fás, fanyar bőrillat, pacsulival, bergamottal. Nagyviláginak érzem, ha férfin képzelném el, akkor csakis Jay Gatsby lenne rá érdemes. Fantasztikus illat, luxus kategória.