Best of Beauty 2019

Phoenix19

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sospiro Opera

Sospiro Opera
2019. július 15.

Annyira furcsa ez az illat. Kifújáskor mint a régi szagos toll. Én egyáltalán nem érzek se rózsát, se Ange ou Demon-t. Szerintem egy cseppet sem hasonlít rá, viszont gyümölcsöket sem. A szagos toll illat hamar elillan és egy nagyon agresszív szerecsendió hadsereg lendül támadásba. Erba Pura-féle pézsmás durvaságot is érzek, rajtam nagyon erőszakossá válik, ráadásul makacsul ragaszkodó. Rendkívüli sillage jellemzi, mindenhol ott van. Mindezek ellenére nagyon különlegesnek találom. Bőrös, pézsmás szerecsendiós illat, nagyon egyedien megalkotva. Iszonyú harsány és rámenős. Egy igazi nagyágyú.

Van Cleef & Arpels C.E. Ambre Imperial

Van Cleef & Arpels C.E. Ambre Imperial
2019. július 14.

Fullasztó, nehéz illat. A benzoin és a vanília nem nagyon engedi szóhoz jutni a névadót. Nem szeretem azokat az illatokat, amelyektől nem kapok levegőt, ehhez a parfümhöz oxigénmaszkot is kellene adnia a gyártónak. Olyan mint amikor alsós kisiskolás koromban anyu meg a mama rám adták a 10 kilós téli szövetkabátot, mert az elegáns, de nem baj, hogy én meg voltam kb. 20 kiló. Na ilyen ez a parfüm is, összenyomja a viselőjét.

Amouage Lilac Love Woman

Amouage Lilac Love Woman
2019. július 5.

Én nem érzek orgonát, érdekes, pedig ez egy orgona illatú parfüm ha jól tudom. Itt mindenki orgonáról ír, én viszont kifejezetten a heliotropot érzem, sajnos azt nem szeretem. Púderes, kakaós heliotrop illat. Édes, de nem cukorkás. Nagyon tömény, nagyon intenzív és tartós. Egyáltalán nem tavaszi illat, inkább a téli hidegekhez illő. Nem mondanám nagyon különlegesnek, de a heliotropot még ilyen édesnek és púderesnek nem éreztem egy parfümben sem. Csupa lila virág, de inkább heliotrop és írisz, nem pedig orgona. 3 csillagot adok a kakaó miatt, az nagyon jó benne és az illat minősége miatt, mert valóban egy niche minőség, de nem váltotta be a hozzáfűzött orgonás reményeket.