picimucko

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. november 24.

A legjobb tus amivel találkoztam közelebbről. Klasszisokkal jobb a több ezer forintos társainál! Az ecset tökéletes, precíz egyenes vonalat lehet vele húzni, a színe szép, erős és nem tapad fel, nem kenődik, viszont lemosásnál nem kell levakarni a szememet is vele együtt.

s-he stylezone Big Magic Volume Ultra Volume Definiton Szempillaspirál

s-he stylezone Big Magic Volume Ultra Volume Definiton Szempillaspirál
2017. április 10.

Sajnos nem ... a hatás szép, a kefe nekem jó kialakítású, szép hosszú, dús szempillákat varázsol és az összetevői alapján azt gondolnám, hogy nem fogja bántani a szememet, de ...DE. Pereg le és az apró pici kis daraboktól is kikaparom a saját szemem annyira irritálja:( Az irritáció még lehetne a szemem érzékenységének hibája, de az lepergést nem tudom másra fogni sajnos: pandamaci.
Kár érte, mert ár érték arányban egy nagyon jó választás lenne. De sajnos így nem az ... biztosan nem veszem újra.

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet
2017. április 10.

Végre egy olyan önbarnító amit el tudok viselni!!! Abszolút öt csillagos a piacon található barnítókhoz képest. Nagyon érzékeny vagyok sajnos a szagokra, ezért minden barnítót egy óra elteltével sikítva rohanok lemosni magamról mert annyira orrfacsaró számomra a szaguk, hogy sajnos nem bírom elviselni még éjszakára sem.
De ez egészen elviselhető! Nem mondom, hogy nem érzem ki a tipikus önbarnító szagot, de elnyomja a permet saját virágillata hálisten amennyire csak tudja.
Illatos nem lesz tőle senki, de ez a legelviselhetőbb amit valaha próbáltam és valóban egy óra alatt látszik a színeredmény.
Óvatosan kell bánni a fújókával mert nem oszlatja el szépen a folyadékot, oda kell figyelni a felvitelre, de nagyon hatásos és kellemes barna színt kölcsönöz, nem sárgát mint a dove vagy a drogériás saját márkás termékek.
Nekem eddig ő a kedvenc.