Best of Beauty 2019

piciTimi

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Wasserspray Aqua (régi)

Balea Wasserspray Aqua (régi)
2012. május 17.

Azt szokták mondani, hogy száraz bőrre nagyon jók a vízpermetek. Hát megvettem ezt az olcsó kategóriás sprayt. Összetevőit tekintve egyszerű, mint a facsipesz, gondoltam nem árthat. Túl sok változást nem tapasztaltam a bőröm szárazságát illetően, minden estre nagyon jó frissítő :)

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2012. május 17.

Én "anno" anyukám hatására kezdtem el használni, ő is már régóta használja. Persze a kamaszkorban a "már csak azért sem" időszakban én is vettem mindenféle mást, de rá kellett jönnöm, hogy anyának mégis igaza van. :) Ez a legjobb ajakír, amit az ember vehet magának. A legdurvább téli hidegben, és a legszelesebb tavaszi napok után is a számat egy éjszaka alatt helyre hozza, mintha mi sem történt volna. Igaz a csomagolása nem túl modern, no de ez legyen a legnagyobb probléma :)

Gigi Solar Energy Moisturizer Hidratáló Krém

Gigi Solar Energy Moisturizer Hidratáló Krém
2012. május 17.

Nekem is a kozmetikus ajánlotta ezt a krémet, de nekem bejött. Én is keveset kenek az arcomra,de a kívánt hatást eléri. Nekem nem csillog utána a fejem, a bőröm jól beszívja, és még sminkelni is simán lehet rá. Az ára ugyan kissé húzós, de mivel kevés is elég belőle, így sokáig tart. Szóval szerintem megéri :)