Pihe73

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. szeptember 11.

Körülbelül egy éve használom, először itthon a fiókban találtam meg, valószínűleg ajándékba kaptam valakitől, akkor fel sem figyeltem rá. Aztán mikor elkezdtek csúnya, fájdalmas pattanások megjelenni az arcomon, elkeseredésemben egy hétig minden este ezzel mosakodtam és reménykedtem, hogy jobb lesz. Azt írták, sminklemosásra is alkalmas, de a szemem majd kiesett, úgy csípte, úgyhogy erre soha többet nem használtam. Viszont a bőrömet nagyon szépen helyretette, azóta semmi mással nem mosom az arcom. Hidratálóval kombinálom, mert eléggé szárít, főleg, mivel arclemosó tonikot is használok mellette. Kicsit bajos a szállítása, mivel a tubusos termékekhez vagyok szokva, de a hatása miatt mindenhová magammal viszem:)

Altapharma Körömvirág Krém

Altapharma Körömvirág Krém
2018. január 22.

Nagyon szuper krém. Kézre, testre, néha ajakbalzsamként is használom, szép lesz tőle a kiszáradt, vízhiányos bőr. Arcra egy kicsit túlzás szerintem, egyszer próbáltam ki, gyorsan le is mostam, mert elég nehéznek találtam az állagát, elég durván fénylett tőle a homlokom. Ettől függetlenül viszont nagyon jó szolgálatot tett más területeken, amiért 5 csillagot adok neki.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2018. január 22.

Pár hete használom, tesztelésképp vettem meg egy 5ml es kiszerelést, mert kíváncsi voltam a hatására. Első pár alkalommal meglepődtem, amiért az állaga nagyon különbözik az eddigi arckrémeimtől, nehezebben eloszlatható, kicsit sűrűbb, mint vártam. Mostanra ezt megszoktam és nagyon elégedett vagyok a bőrömmel. Sosem volt ilyen szép sima és egészséges, a pattanásaim azóta nem jöttek ki és mivel tudom, hogy nincs benne semmi káros kémiai hozzávaló, bátran kenem vele magam reggel és este arctisztítás után. Az ára ugyan egy kicsit borsos (5ml 800Ft), de mivel ezen kívül mást nem használok az arcomra, úgy gondolom, hogy amint elfogy a mostani adag, be fogok ruházni egy nagyobb kiszerelésbe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Update:
Sajnos a második adag valamiért nem tetszett a bőrömnek, kis piros, viszkető kiütéseim lettek tőle.. abbahagytam és elmúltak, szóval nagy valószínűséggel valamelyik alkotójára allergiás/érzékeny vagyok. Ettől függetlenül másoknak még beválhat, de nekem így már nem lesz a kedvencem:/