Pilard

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bulldog Eukaliptusz & Borsmenta Tusfürdő

Bulldog Eukaliptusz & Borsmenta Tusfürdő
2021. május 24.

Életem első olyan tusfürdője, ami nem irritálja a bőrömet.
Sajnos egy ideje küzdök fürdés utáni pirossággal, amit sokáig gondoltam,
"biztos ételallergia" majd elmúlik. Aztán egyszer a finom illata miatt megvettem
és a kiütéseim sokkal kisebbek lettek, néhol eltüntek.
És amúgy az illata is remek! Nagyon friss és hűsíti a bőrt. Nekem ennél nem is kell több.

Ombia Med 5% Urea Arcápoló Krém

Ombia Med 5% Urea Arcápoló Krém
2021. április 2.

Meg kell hogy mondjam, furcsa egy krém. Én is azt tapasztaltam, mint az első kommentelő, hogy ha önmagában viszem fel, húzódik a bőröm és irritált lesz. Ez már csak azért is furcsa nekem, mert az összetevőlista nagyon szép, nem igzán kéne ilyet okoznia. Használtam már más Urea termékeket is, azokkal eddig nem volt ilyen baj. Viszont ha úgy használom, hogy csak "alapkrémnek" felviszem, hiszen könnyen és gyorsan beszívódik, és a tetejére felviszem a nappali vagy éjszakai krémem, akkor nincs viszekető, piros és feszes bőr. Sőt, ezekben az esetekben tovább tartó hidratáltságot okoz, mintha csak egyedül használnám a nappali vagy esti krémet. Ezt a használatot javaslom mindenkinek, így nem fog senki csalódni. Magában használva 1 csillagot kapna, de valójában elég jó kis krém, de nem szabad úgy használni ahogy ők akarják :).

Bulldog Original Face Wash

Bulldog Original Face Wash
2021. március 27.

Következzen egy férfi vélemény:
Az elmúlt évben nagyon beleástam magam a bőrápolás világába, és nagyon figyelek, hogy mit viszek fel az arcbőrömre.
Szeretem a kémia tisztaságot (Ordinary vonal), mert a bőrömnek sajnos sok baja van, hamar irritált lesz.
A CeraVe hidratáló lemosóm nemrég elfogyott, és szerettem volna egy arclemosót ami nem igazán szárít, jó lesz reggelre,
amikor nem kell akkora tisztítóerő. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, nem kell belőle sok, és így ameddig tart, szerintem
bőven megéri az árát. Szerintem pont megfelelően habzik (én ugye sminkmentes bőrön használom), az illata remek és pár parfümös,
nekem nulla irritációt okoz. Nagyon tetszik ahogy natúrkozmetikumos összetevőket is belevittek. A tusfürdőkben, lemosókban imádom
az ilyen összetevőket, itt sem okoztak csalódást. Szerintem újra fogom venni, mert elérhető és kedvező árú (összehasonlításban).

1 MÁRKA