pilla91

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Seni Care Tusfürdő 3% Ureával

Seni Care Tusfürdő 3% Ureával
2019. január 15.

Orvoslátogató hívta fel a figyelmemet a márka testápolási termékeire. Beszereztem egy tusfürdőt és egy cink-oxidos krémet. Az egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. Krémes, nem igazán habzik, kellemes illatú. Szerintem nagyon nagyon jól hidratál, télen borzasztó száraz a bőröm, főleg a lábszáram és a karom, ez után komolyan nem is kell testápolót használnom. Biztosan újraveszem!

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. január 15.

Nem szaporítanám a szót, minden pozitívum igaz, amit előttem is leírtak. Nagy a szerelem, minden nap használom a Bioderma Sebium gél állagú habzó lemosójával, kevesebb a patti!!!

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2019. január 15.

Nagyon szeretem, 1 hónapja használom. Vékonyszálú, nem túl sok hajam van. 1 millió babahajam nőtt tőle és eskü dúsabbnak is tűnik. Imádom az illatát is, én nem túl sokat teszek a fejbőrömre, jól belemasszírozom, nem zsírosít nekem sem :)

UP: Kicsit zsírosít szerintem is, de egyáltalán nem vészes. Én egy pipettányi szérumot szoktam szétosztani a fejbőrömön, utána belemasszírozom. Az illata tényleg isteni! Nekem is sokat nőtt a hajam a legutóbbi vágás óta, talán dúsabb is. Elájulva nem vagyok azért, de nem rossz ez a szérum. Csak azért adok 4*-ot mert nem “húha” a hatás nálam.