Pillácska;)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító

Alverde Schimmer-Rouge Pirosító
2015. február 27.

Már kinézetre is megtetszett ez a pirosító mikor megláttam :) Az illata kellemes;nagyon szép színek vannak benne, melyek nagyon természetesnek hatnak az apró csillámok ellenére is. Én a három színt keverve használom. Tartósságát tekintve közepes, de elnézem neki, mert nálam már az nagy előny, hogy natúr. Valóban porzik, ezért óvatosan bánok én is vele, de mindenképp megkapja az öt csillagot :)

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2015. február 3.

Sajnos nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, ezért az itteni vélemények alapján úgy gondoltam,hogy kipróbálom ezt a fajta száraz sampont. A hatásával meg vagyok elégedve, mert tényleg nagyon hatásos és jó kis dús hatást is eredményez. Viszont ami miatt csak 3 csillagot kap, hogy a használata után alig bírom kifésülni a hajam, és nagyon száraznak is érzem :(

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2014. november 26.

Viszonylag sok idő még teljesen beszívódik, tehát általában úgy próbálom időzíteni a krémezést, hogy utána pár percig ne kelljen nyúlnom semmihez (ez persze nem mindig kivitelezhető). Viszont ez egyáltalán nem zavar,kell ennyi hidratálás a kezeimnek,főleg így télen! :) (Szerintem az illata is jó!:)