Pimili

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém
2020. április 21.

Más terméket néztem ki itt a krémmánián, de az nem volt kapható, Dr.Kelen jött velem. Nem bántam meg! Összehasonlítási alapom nincs, először használok ilyet, de önmagában nézve ez igen JÓ! Alkatilag is hajlamos vagyok + fehér bőrű; vékony alkat, de azonnal elpöntyedő, grübedlisedő. Eddig azonban ez nem volt jelentékeny. Most azonban nagy műtét miatt közel 1 évig alig mozogtam + az étkezésem is átalakult. Újra edzésekkel, okos étkezéssel és ezzel SOS rendbe kell hozni magam.
Csíp, persze, kinek mennyire, ez alap, szóra sem érdemes. Az is, hogy komoly kéztisztítás kell utána!!

Nekem 1 hét után látványos a javulás. Nem tűnt, el, azt nem :) De máris látszik és tapintásra is érződik! A következőképpen használom: ahogy javasolja, ha nem is edzek, bekenem reggel a mocskos kis göböcskés részeket :) hogy a cucc dolgozzon addig is, amíg verem a billentyűzetet. Torna, futás, bicaj előtt mindenképpen használom, ha nem is minden nap komoly edzés, de valami mozgás van, kell. Ehhez képest jó pár órára, amit nemigen szoktam, most forró vízben ázok kicsit zuhany helyett, izmokat is lazítja + a még a mozgás előtt bekent cucc maradéka a forró vízben valahogy jobban elkezd dolgozni, csíp, forró, vörös, de abszolút tűrhető, sőt, finom, izgalmas nekem. Kis idő után ha összenyomom a narancsverte területeket, a fürdő után valahogy mintha telítődne, feltelne a bőröm, sokkal kevesebb narancs látszik. Feszesebb, teltebb. Persze ez a fokozott teltség kis idő múlva elmúlik, ahogy a fürdő hatása elmúlik :) de napról napra javul a helyzet kitartó használattal. Van, hogy estére is bekenem vékonyan fürdő után.

Önmagában azt gondolom, sem ilyen külső szerek, sem bogyók, tabletták, stb. nem érnek eleget, ne várjunk csodát saját közreműködés nélkül, bizony meg kell melózni érte: sok folyadék!!, e mellett a krém mellett pláne, tisztességes táplálkozás és sok okos mozgás.

Szaga nem zavar, érdekes, szerintem ilyen összetevőkkel nem lehet más nagyon.
Fóliázni még nem próbáltam.

Nagyon megszerettem, látványos az eredmény, abszolút segíti a többi erőfeszítésemet.
Hosszabb használat után is igyekszem updatelni.

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2020. április 20.

Pompás! Immár több havi használat után: a párom sebes, seborrheás, korpás, gyulladt bőrét, szemben más szerekkel, pár használat után rendbetette. Nincs viszketés, seb, hulló bőr, szinte semmi! Abszolút ajánlom, nyilván minden reakció egyedi, de neki roppant hatásos, működik és ennyit bőven megér, valahogy tömény a hatóanyagtartalma, viszonylag sokáig elég nagyon sűrű használat mellett is.

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2020. április 20.

Fehér, érzékeny bőrű vagyok, szőke, zöld szem, sok anyajegy, iszonyú száraz bőr, szétégek a napon, ha valami csoda folytán a tavaszi napon sokat tudok lenni, az tud adni valami színt. De tavasz alig van, berobban a száz fok mostanában. Plusz műtétem volt, sebek, stb, tavaly egészen pincebogár voltam még nyáron is, pláne most :) Futás, bicaj közben lesz kis színe annak, ami kilóg, olyan kamionosan. Na, ez a festővászon, amire kenem :)

Nagyon elégedett vagyok, minimál radír után vittem fel, semmi folt, csík nem maradt. Talán annyi, hogy a hipervékony csukló bőrnél óvatosan kell kennem, ott elsőre megült.
Nekem visszafogott kenéssel is nagyon látványos, a jó napsütötte árnyalatig fokozva sem narancsos. Magabiztosabbá tesz, szép, de nem égek le, nem kell szinte eredmény :( nélkül aszalódnom a napon, ami amúgy sem fog meg. Szeretem a napot, szeretek mozogni, ugrabugrálni kint, de akkor kamionos, fekve bikiniben direkt napozni több okból sem tudok.

Egyelőre 5ös. Ja, igen, mert eddig használt pár krémhez képest rajtam az illata sem olyan erős pirulós vattacukros és foltot sem találtam fehérneműn, világos ruhákon sem. Bár nyilván hagyom beinni :)
Na, és az ára, mennyisége is. Ha rumlim lenne, update-elek majd.