pindurka

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dana Tabu

Dana Tabu
2015. december 15.

Eszementül csodálatos illat!!!!!! Szinte már sírni valóan szép...
Mikor megszagoltam először majdnem elpityeredtem a gyönyörűségtől... Olyan mély belső érzéseket, gondolatokat hozott felszínre, amikről nem is tudtam, hogy hozzám tartoznak... Elképesztő!!

Imádom szőröstül-bőröstül! :D Eddig elsősorban drogériákból (dm, rossmann) vásároltam parfümöket, több-kevesebb sikerrel, már azt hittem engem nem lehet lenyűgözni, de azt hiszem most sikerült!! :) Elképesztő milyen régi illatról van szó, több mint 80 éves, a parfümtörténelem egyik nagy kincse!

Számomra nagyon meleg, füstös, fűszeres igazi tekintélyt, figyelmet parancsoló dögös illat. Vigyázat: szende szűzleánykák kezébe nem való! Csak saját felelősségre alkalmazandó!

Ja, és az ára??? Nevetséges...

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs

Miss Sporty My Beauty Friend Forever Ajakrúzs
2015. december 5.

Jajjj, nagyon jó (kivéve a csillámosakat) ez a rúzs!!! Ma azzal a kijelentéssel rongyoltam be a müllerbe, hogy: "Igenis a születésnapomon megérdemlek egy rúzst!" Nem mintha nem lenne már így is egy egész rúzskollekcióm... :D :D A sokadik rúzs próbálgatása után bukkantam rá ezekre a kincsekre. (Pedig a miss sportyt szinte mindig egyből elkerülöm.)
Tartósak, olcsók igényes külcsínnyel és szép színekkel. A legjobb párosítás! Nagyon ajánlom őket!!! :)

Na, de a színekről, két színt birtoklok:

- My funny mauve: Nagyon szép nude rúzs, ami egy kis színt ad az ajkaimnak, de egyáltalán nem sápaszt! Bármikor, akár út közben is felkenhető, mindennapi szín. A kedvencem!

- My pretty rose: Igazi pinkes rózsás árnyalat egy kis lilás beütéssel. Igazi ritkaság, fehér bőrű lányokon nagyon jól mutat!

Tervezem beszerezni a piros vagy a fukszia színűt is! :))

Secret Key Starting Treatment Essence

Secret Key Starting Treatment Essence
2015. december 4.

Hú, de rég vágytam már erre az esszenciára! És most végre megérkezett hozzám! Amióta használom sokkal szebb a bőröm, pattik szinte alig jönnek ki, az azok utáni hegek kezdenek teljesen eltűnni, a bőröm (és ettől én is) pedig szinte ragyog(ok)! :)) Olcsó ár, nagy mennyiség, és hatékonyság. Mi kell még???