pindurmau

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Ilcsi Érzékeny Extra Gélkrém

Ilcsi Érzékeny Extra Gélkrém
2018. szeptember 28.

Az én bőrömnek eddig a legjobban bevált krém, csökkenti a gyulladást és jól hidratál nem hagy zsíros érzetet ( gél jellegű). Mióta ismerem mindig kérek a kozmetikusomtól, sajnálom, hogy máshogy nem tudok hozzá jutni. Az illata neutrális, nem parfümös, növényi jellegű.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
2018. augusztus 6.

még Törökországban vettem a 10-es árnyalatot, akkor lilás volt a hajam, így jól állt, azóta szőke vagyok és nem hordtam egy ideje, úgyhogy majd up datelem, milyen érzés is viselni, de azt tudom, hogy imádtam..na meg akkoriban kíváncsiságból vettem egy hasonló árnyalatú Jeffree Star rúzst a sagittarius..na hát ez harmad annyiba kerül, és még jobb is ez megmaradt. legszívesebben szereznék még be! Volt egy mini, talán 11-es árnyalat is de végül a barátnőmnek adtam, sztem nagyon jó kis árnyalat volt és hiányzik is, de barátnőm is szereti :) arra emlékszem hogy a török zsíros kaja tönkre tette, de az olyan olajos volt, hogy ihajj szóval ez sztem nem kifogásolható.
szépen lehet felvinni, kellemes illatú, textúrája olyan krémes

Yves Rocher 24H Anti-Transpirant Laoszi Lótuszvirág golyós dezodor

Yves Rocher 24H Anti-Transpirant Laoszi Lótuszvirág golyós dezodor
2018. augusztus 6.

Én is izzadtam tőle, és furcsa szagom lett. Olyan, amikor keveredik valahogy a kettő és végül rosszabb lesz, mintha csak izzadnék :D nem ez az első, amire így reagál a hónaljam, igazából szinte az összes deóra ilyesmi a válasz nálam. Van egy befutó, az marad.