Pingviaa

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gerard Cosmetics Hydra Matte Liquid Lipstick

Gerard Cosmetics Hydra Matte Liquid Lipstick
2019. november 3.

A Serenity és a Mile High van meg - utóbbit jobban szeretem a Serenity túl barackos (rajtam). Nagyon jó minőségűek, pigmentáltak, tartósak, a Mile High jön velem mindenhova, nagyon szeretem. :) A Skinny Deep pedig már elvileg úton van hozzám, nagyon várom, remélem élőben is olyan szép, mint a képeken. :) Ami számomra negatívum az az ára - kicsit túlárazottnak gondolom, illetve valóban szárítanak. De ezektől függetlenül is szerintem egy nagyon jó termékről van szó, ha lenne több olyan szín, ami érdekelne valószínűleg megvenném.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. november 3.

A bőrgyógyász javaslatára vásároltam meg a terméket (azt tudni kell, hogy a panaszom a nagyon viszkető fejbőr és a cm magyságú fejbőr darabok leválása volt, közvetlenül hajmosás után is - nemcsak amikor már zsíros), nekem semmit nem segített, sőt. Nyilván nem az első hajmosás után vártam a csodát, a bőrgyógyász is mondta, hogy akár hetek lehetnek, mire látható lesz valami javulás, de sajnos semmi nem történt, sőt nagyon gyorsan zsírososott tőle a hajam. Minden túlzás nélkül, akár naponta hajat moshattam volna, emellett, nagyon lelapult és elnehezült a hajam. Az illatát én kifejezetten kedveltem egyébként. Most 3 hete az Eucerin DermoCapillaire sampont használom száraz korpára és eddig nagyon elégedett vagyok. Már nagyon rég volt ilyen, de pl. egyáltalán nem jön le vagy viszket a fejbőröm. Remélem így is marad. A 3 csillag azért, mert biztos vagyok benne, hogy egy jó termékről van szó, valószínűleg én nem vagyok kompatibilis vele - így nekem sajnos pénzkidobás volt.