Pink Lady

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál
2015. június 12.

Elsőre nagyon furcsa volt, hogy a kefe végén tényleg csak nagyon rövid szálak vannak, viszont pont emiatt nagyon jól el lehet vele kapni a rövid kis szálakat is már a tövénél, anélkül, hogy a összekenném a szemhéjamat. Valóban picit több festéket vesz fel, de azt könnyedén le lehet húzni róla. Gyönyörű pillákat tudok vele csinálni, igazi felüdülés a drogériás (Rimmel, Essence) spirálok után, mert azokkal sokkal nehezebb szép pillákat csinálni, valamint állandóan leperegnek, de ez még este is úgy áll, ahogy reggel felkentem. Valóban 'kinyitja' a tekintetet és szépen kiemeli, hosszabbítja és göndöríti a pilláimat.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2015. január 8.

Alapból szép hosszú és dús pilláim vannak, ezért elég látványos hatást tudok elérni egy olcsóbb spirállal is, de ez a termék borzalmas.
1. összetapasztja a pilláim
2. nem hosszabbít semmit
3. túl nagy a kefe, nehéz vele spirálozni
4. tökéletes panda sminkhez, mivel a pilláim maguktól is hosszúak, ezért a festék a pillákról a szemem alá gyönyörűen szétkenődik, eltávolítása se egyszerű, mert dörzsölni kell a szemem alatti részt, hogy végre eltűnjön, de 1 óra múlva ugyanott tartok, mint előtte.

Gyakorlatilag jobban néznek ki a szempilláim festék nélkül, mint ezzel a spirállal. Nem is értem ezt az egészet, ilyen rossz spirállal még nem találkoztam, a Lovely 600 Ft-os spirálja 1000x többet ér.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2014. december 13.

Nagyon szépen leszedi a sminket, de mégis kíméletesen tisztít, nem szárít, de nem is táplál. A kiszerelését nagyon nem szeretem, mert nagyon nehéz így eltalálni a mennyiséget, általában többet sikerül kiönteni, főleg addig, amíg nagyon tele van a flakon. Összességében elégedett vagyok a teljesítményével, de egyáltalán nem takarékos ez az öntögetős megoldás, sokkal tovább elég lenne egy pumpás kiszereléssel.

2 ÖSSZETEVŐ

Kyounin Yu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen