pink sunrise

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. március 13.

Sikerült végre vennem 😊
Van már bevált spirálom, amit nagyon szeretek és sokszor vettem újra, de kíváncsi voltam ez mit tud.,egy jó ideje vadásztam rá. Nem rossz, de nem értem mire az a nagy felhajtás körülötte,nem lett sem jobb sem rosszabb az eredmény, mint más bevált spirállal.

Cien Körömlakk

Cien Körömlakk
2021. február 27.

Most azzal hogy ide írok, talán még jobban megnehezítem a dolgom, hogy találjak más színben is ebből a lakkból, de nem tudom magamban tartani hogy mennyire brutál jó ez a cucc. Candy rose nevű árnyalat múlt vasárnap óta a körmeimen van, gyönyörű rózsaszínes nude, a fehér bőrömhöz is szép (ez nem minden nude árnyalatról mondható el). Annyira minimálisam kopott, hogy emlitésre sem érdemes. Konkrétan olyan köröm lenövésem van, mintha egy hetes épített köröm lenne,ilyen soha nem volt köröm lakkal nekem, mert mindig amint elkezdett lepattogni, tovább kapartam, és lemostam 🙃
2 rétegben kentem, és hamar megszáradt, pedig rejtett tehetségeim egyike, hogy mindig elcseszem a lakkot, mert nem bírom 5 percnél tovább hogy ne csináljak semmit😁
Most már csak vadászni kellene több árnyalatra is, ami elég nehéz, főleg hogy olyan gyakran nem rendelnek dekorkozmetikumot ahogy észrevettem, most is tele van piros árnyalattal, és semmi más....

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2020. november 6.

A sárga változatot használom. A szempilláim semmi színűek, így alap nálam a spirál, több tucatnyit próbáltam már. Eddig nem értettem teljesen, hogy mi az a "lemászik", "lepereg" ,egészen máig. Gyönyörű pillákat csinál, de tényleg, a keféje tökéletes...
6-tól 2-ig munkaidő alatt olyan szinten lemaszatolódott a szemem alá, hogy én ilyet még nem láttam😅
Talán kevesebb időre megéri használni, mert amúgy tényleg jó munkát végez.
Én még nem voltam ennyire bizonytalan abban hogy mennyi csillagot adjak egy terméknek. Ez annyira jó, hogy már sz@r, nem tudok mást mit mmondani 😂

1 ÖSSZETEVŐ