pink sunrise

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

L'Oreal Elseve Color-Vive Low Shampoo

L'Oreal Elseve Color-Vive Low Shampoo
2019. szeptember 15.

Évek óta szőke volt a hajam, mivel alapból is világos, de nemrég annyira bevállalós kedvemben voltam, hogy magenta-lilás színű, nem is tudom milyenre festettem :D Alapból az volt az elképzelés, hogy rózsaszínre kopjon,mikor kopik, és a fodrásznőm nagyon jó színt választott ehhez. Sosem volt olyan hajszínem amit óvni kellett, így ismeretlen terep volt ez. Festés előtt utánaolvastam hogy mit vállalok, és tudtam hogy a szőke(ha előtte szőkitve volt a haj) nem arról híres hogy szépen tartja a színeket, de még így is meglepődtem hogy milyen szinten mosódik ki a hajamból :D Rráadásul tavaly durván roncsolva lett a hajam, így az alja extra gyorsan kopik, már várom hogy megszabaduljak attól a rossz résztől.
Első hajmosás után kb bepánikoltam hogy mennyire kopik, így elmentem festett hajhoz való "mindent" venni... Mivel fodrász kellékes nem volt nyitva akkor, így erre a termékcsaládra esett a választásom. Mindet megvettem, bár ezen csak pislogtam hogy krém sampon..!? . Wtf... . De mégis haza hoztam :D
Első próbálkozásnál majdnem falhoz csaptam, mert nem működött a pumpa, bármit is tettem. Volt egy üres folyékony szappanos "izé", és szerencsére annak a nyomkodós részét rá tudtam csavarni, ennek az aljára, így megúszta a kukát...Remélem ezt megoldják minél előbb, mert így használhatatlan, ha nincs passzoló pumpa, kinyomkodni nehezen lehetne belőle, a sűrű állaga miatt.
Amúgy meglepően jó a hajam mióta használom , és ugyanúgy 3 - 4 naponta kell mossam, nem érzem hogy jobban zsírosodna tőle, bár arra odafigyelek hogy jól kiöblítsem. Azt hittem, hogy mivel nem habzik, majd nem lesz meg az a tisztaság érzés hajmosás után , de tökéletesen jó érzés,jobban érzi magát a fejbőröm mint bármikor. Hazudnék ha azt mondanám hogy egyáltalán nem kopik a hajam színe mikor mosom, így is van egy enyhe rózsaszín árnyalata a víznek mikor öblítem, de sokkal jobb a helyzet mint sima samponnal. Balzsamot, pakolást is használom mikor van időm , a sima sampon helyett viszont mindig ehhez nyúlok,szerintem csak ezt veszem újra.

Update :Most vettem újra, ennek a pumpája is úgy sz@r ahogy van.... Az ezelőtti is....Értem én hogy előfordul hiba mindenhol, de ez azért mégsem egy noname "százforintos" cucc, hogy megengedhessék maguknak hogy így kerüljön a polcokra.... Nem pontozom le ezért mert a termék maga még mindig kedvenc.. De akkor is, kva idegesítő :(

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2018. október 17.

Nagyon szeretem ezt az alapozót!A száraz-normál bőrre valót választottam,külföldi youtube összehasonlító videókban még a problémásabb bőrűek is inkább ezt dicsérték ,mint a zsíros bőrre való változatot."Beauty sale blog" Edittől rendeltem,és ő volt olyan aranyos hogy beszerezte az általam kívánt "Buff 150"árnyalatot.Ez az ivory mellett a másik legvilágosabb árnyalat,a különbség annyi hogy míg az Ivory eléggé rózsaszínes árnyalatú ,a Buff inkább megfelel semleges,vagy sárgás tónusú bőrhöz.Én ritkán találok tökéletes színű alapozót magamnak,de ez teli találat lett! :) Az elején kínlódtam az üvegével,gondoltam más is így lehet vele,ezért rákerestem hogy ki milyen megoldást talált erre a kis kellemetlenségre,hogy nincs pumpája.Ahogy láttam,van aki átteszi egy már üres pumpás alapozós üvegbe,de amit én választottam az az avonos (zöld pumpás) hajvég ápoló olajos üveges megoldás.Tökéletesen illeszkedik ,jól rá lehet csavarni.Igaz,egy órát kínlódtam a pumpa kimosásával,de megérte,most sokkal szívesebben nyúlok ehhez az alapozóhoz sietős reggeleken is :) Azelőtt reggel korán,kávézás előtt,nem igazán láttam képesnek magam hogy anélkül meg tudom oldani a kiöntős üvegből az alapozást,hogy ne öntsem ki egyből a felét,vagy keveset,de a ruhámra :)
Nagyon sok swatchot lehet találni a színválasztékról,érdemes előzőleg megnézegetni,így egyáltalán nem ér kellemetlen meglepetés a színt illetően.Én biztos újra veszem :)

Update: Már nem is tudom hogy hányszor vettem újra... Utoljára Notino - ról rendeltem,ráadásul akciós áron, pumpás változatot.
Múlt héten a 14 éve nem látott haverommal bandáztunk,és miután kifogytunk az ötletekből, egyik nap termálozás lett a program (spontán fürdőruha vásárlás, stb :) A lényeg,hogy ez az alapozó volt rajtam,és tusvonal (Kat von D) és maybelline spirál (vízálló változat, gondoltam ha esik az eső stb, az a biztos). Persze, ha tudom hova megyünk
nem lett volna semmi smink.... Háromtol este hétig termáloztunk, sőt, csúszdáztunk mint az 5 évesek :D az elején percenként kérdeztem nem e hasonlítok már a Kiss együttes tagjaira, de nem.... Hősiesen bírta az alapozó is, a tus is... A spirál a végén picit megadta magát, minimálisan, de azért sok panaszom nem lehet arra sem. Meglepődtem hogy mennyire jól bírta az alapozó, pedig néhány pattanásom is úgy gondolta megtisztel a jelenlétével, ha már úgyis 14 évvel ezelőtti dolgokon nosztalgiáztunk, nem maradhattak ki a buliból... Ajanlom továbbra is , az alapozót (és a tust is :)

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2018. augusztus 30.

Nem is tudom leírni milyen... Elragadó... Igéző... Függőséget okozó... komolyan mondom, ez az első parfüm aminek érzem hogy van "lelke", kisugárzása , és hálás vagyok hogy a kegyeibe fogadott. Jól megleszünk mi ketten a hideg időkben... Erről az illatról egy zene jutott eszembe amúgy...Nem tudom miért, de ez ment a fejemben... Ezzel a zenével is úgy vagyok hogy nem tudom leírni milyen,és hogy mi a véleményem róla, csak onnan tudom hogy tetszik hogy többször hallgattam már, és most is eszembe jutott... Egyik sem evilági, az biztos..... https://youtu.be/0ZyZxxf5fVE

1 ÖSSZETEVŐ