PinkSnow

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Foreo Luna Play

Foreo Luna Play
2019. május 17.

Nagyon règota szemeztem vele, nekem elèg problémàs a bőröm. Van egy kevert vizhiànyos a homlokomnàl ès egy zsìrosodàsra, pattanàsokra hajlamos tàg porusu mindenhol máshol, mèg sajna igy 30 évesen is, pedig rendszeresen jàrok kozmetikushoz ès nem túl olcsó arcàpolokat hasznàlol, sajna mègis szinte 3 szem csipsz meglàtszik a bőrömön :|
Ezèrt is vagyok minden ilyen uj cuccra vevö, hàtha alapon, viszont több 10 ezreket nem akartam egyből kiadni èrte, adodott egy lehetösèg, ismerőstöl megvettem ezt olcsóbban.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!
Már kb.2 hasznàlat utàn javult a bőröm! Konkrètan kitisztitja ès összehúzza a porusaimat, csökkenti a zsirosodàst ès nagyon szèp egyenletes bőrfelszìnt eredmènyez!
Ugyhogy nekem minden fillért megèrt, ha lemerül beruhàzok a dràgàbbik tesójàra :)

Szerintem amugy azoknak fog igazàn bevàlni akiknek problèmàsabb a bőrük, gondolom látvànyos vàltozàst azok fognak csak èrezni, tehàt akinek maceràs a bőre szerintem ne hagyja ki! :)

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2019. január 15.

Hogy egyes emberek milyen bődületes hülyeségeket tudnak hozzászolni termékekhez :D
1,kit érdekel a szaga meg a lemosása ha kaptok 1500ftér egy natur kozmetikumot ami használ?
2, akinek ez büdi az max hobbiarctisztító és nem járt még kozmetikusnál egy igazi natur pakolason, na az büdi :D
Örüljetek, hogy nem egy agyonparfümözött xart raktok a fejetekre! ;)
Szerintem is az egyik legjobb drogériaban kapható cucc :)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2019. január 12.

Ugyanaz , mint a balzsamja, elnehezíti a hajam!
Olyan, mintha sosem tudná kimosni az ember!
Iszonyatos állapota lesz és állaga a hajamnak tőle!