Pinky9508

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen
2017. április 19.

Még egy hete se használtam és azt vettem észre, hogy eltüntetés helyett inkább odavarázsolt pár pattanást..egyébként se voltam vele megelégedve az elejétől kezdve, mert egyáltalán nem éreztem tisztának a bőröm utána, ragacsos volt tőle, mattítani se mattított. úgy voltam vele, hogy ha más nem akkor legalább a pattanásokon segítsen..eltűröm a többi "mellékhatást" de sajnos azt az ígéretét se volt hajlandó beváltani :/ valószínűleg egy olcsóbb termék is jobb hatást ért volna el.

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner
2017. április 19.

Évek óta ezt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Tartós, szép fekete színe van, nem kenődik el, nem kenődik a szemhéjamra(az előzőkkel mindig ez volt a baj), nem okoz irritációt(sajnos volt már dolgom olyan tussal, ami piros és duzzadt szemhéjakat ajándékozott nekem) sokáig kitart, de én amúgy se használom minden nap. volt hogy elkapott már a kísértés, hogy másikat is kipróbáljak, főleg miután itt annyi jót olvastam más tusokról, de végül erre esett a választásom mindig. :) ár érték arányáról még nem is beszéltem .

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray
2017. április 19.

Vastagszálú, elég kezelhetetlen hajam új barátra talált :) bár most volt épp vágva a hajamból és az is sokat hozzásegít a dologhoz, de amióta használom nem tépem ki a felét fésülködés közbe, sokkal fényesebb és selymesebb tőle a hajam. használom hajmosás után vizesen is, és reggelente is fújok rá egy kicsit. nem nehezítette el a hajam, és még egy plusz pont hogy az illata is kellemes. nagy kiszerelés, de ha elfogy akkor valószínűleg újravevős lesz. remélem tartja magát az eddigiekhez, megelőlegezem neki az 5 csillagot