pinkynadi

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. július 5.

Alapvetően próbálok mindig vegán és cf dolgokat venni de ez a krém a vállamon ülő kisördög.
Gyakorlatilag csodaszer és nem csak a száraz bőrre. A karikáim, a bőrpír, hegek, pattanások/nyomkodás utáni sebek egy nap alatt eltűnnek. Sőt volt alkalmam szép sötét striákra is használni, azon is látványosan segített már 2-3 nap alatt. És persze igen, a szárazság sem okoz neki gondot.
Nem tudom hogy másnak is ilyen látványosan hat e mindenre, de én azt hiszem életem végéig se fogok tudni lemondani róla. Imádom.

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2016. december 5.

Elhasználtam belőle egy mintát, aztán mégegyet, a harmadik végére pedig rávettem magam hogy megvegyem.
Egészen biztos hogy amíg lehet kapni, állandó szereplője lesz az esti rutinomnak.
Iszonyat sokáig elég. Napi használattal egy hónap alatt is alig látszik hogy bármennyi hiányozna belőle.
Este felkenem, bemasszírozom, reggel pedig olyan kisímultan ébredek mint még soha. Extra száraz bőröm van ami hajlamos hámlani. Amióta használom a bőröm sima, puha, élet van benne, van egy természetes ragyogása. Az illatát is szeretem, fűszeres és dögös.
Röviden imádom, minden cseppje megéri. :)

Essence The Little X-Mas Factory Liptint

Essence The Little X-Mas Factory Liptint
2016. november 30.

Eddig vártam, hogy hátha valaki ír róla véleményt de senki nem akart szóbal megvettem. :D
Hatásában hasonlít az essence tavalyi téli kiadásában szereplő tint and oil hoz. Magyarul a szín nem azonnal jelenik meg teljes teltségében, hanem kell várni egy pár pillanatot.
Meglepően folyós az ajkakra kenve, főleg az ecseten látható szájfény állag után. Gyorsan megszárad és eddig tartósnak tűnik pedig ettem vele.
A szín először tényleg csak egy kis friss árnyalatot ad. Ezt pedig lehet építeni az erős pinkig a rétegezéssel. Több réteg után sem foltos, nem mállik vagy pereg. Eddig tetszetős. :)