pipacsvirág

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2015. március 21.

Az eredti változatát használtam fél évig, és most vettem ilyet ism mellé, amikor láttam a Dm-ben. Szerintem nincs köztük különbség, csak a másik tapintásra puhább műanyag. A hajamat mindkettő jól tartja, jobban szeretem mint a hagyományos hajgumit. Kitágul valamennyire nekem is, de ez nem zavart eddig a használatában. (Max. kettő helyett háromszor tekerem körbe.)
Arra vagyok már csak kíváncsi ez mennyire tartós. A másik változatból (drága) sikerült már egyet elszakítanom, a gyenge pontja ahol a két végét összeillesztették, ami bosszantó az ára miatt. A másik szerintem nem éri meg, túl drága.
Még valami, a DM-ben három különböző szín volt összecsomagolba, fekete, átlátszó és átlátszóbordó, nem úgy mint ezen a képen. Nekem ez jobban tetszik, hogy többféle színt kapsz.

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2015. március 21.

A göndör és nem olyan dús hajamban nekem jól működik. Kényelmesebb viselet mint a hagyományos társai. Jól is néz ki, nagy a színválaszték is, de szerintem drága. Másodszorra már egy olcsóbb változatot vettem, ami használatra mindent tud, mint ez. Mivel már egy ilyen eredetit is sikerült szétszakítanom, nem hinném hogy tartosságban sokkal jobb lenne az olcsóbbaknál.
(Több helyen olvastam már hogy ha kinyúlik, melegre visszamegy az eredeti méretére. Még nem próbáltam, de majd fogom! Amúgy nekem a használatban nem okozott problémát, hogy kinyúlt.)

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2014. március 4.

Finom az illata, rózsaszín az egész. Nem rossz, de nem is az igazi, nem elég a hajamnak.
A finom illata másnap is benemarad, néha szoktam szagolgatni is ezért a hajam. :)