Pirkko

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Boldogság Testvaj

Yamuna Boldogság Testvaj
2020. január 2.

A Beauty Boxban volt belőle egy 50 ml-es kiszerelésben. Már néhány hete használom. Rendkívül jól hidratál és hosszú ideig megőrzi finom illatát. Pontot amiatt vonok le, mert az általam korábban használt testvajakhoz képest elég nehezen szívódik be a bőrbe.

NIOD Flavanone Mud

NIOD Flavanone Mud
2019. december 18.

Kb. 2 hónapja használom ezt az arcmaszkot.
Az állaga nagyon érdekes és a szaga nem túl kellemes és mindenképpen negatívum a kiszerelése, mert az üvegcse szája miatt nagyon nehéz kiszedni belőle az anyagot. Szerintem adhattak volna hozzá egy pici spatulát.
Miután felkenem, nagyon csíp és még lemosás után is, de mint írják, ez a termék használatának velejárója.
Persze, azt nem várom, hogy kisebbek legyenek az egyébként elég nagy pórusaim, de mindenképpen segít a tisztításban. Nagyon puha, kellemes állagó lesz tőle a bőr. Azt hiszem, újravenném, még akkor is, ha elég drága.

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2019. november 20.
(!)

Tesztelésre kaptam a szérumot (köszönöm szépen :) ), és kb. 2-3 hete használom.
Nagyon kellemes állaga van, nem ragad, finom az illata, élmény felvinni az arcbőrre. Gyorsan felszívódik, kiváló sminkalap.
A bőrnek remek extra hidratálást és frissességet nyújt
Kiszerelése szép, praktikus, kis és nagy csepp mintával jelzi az adagolható mennyiséget.
Egyetlen negatívum a borsos ára, de nagyon megszerettem, így azt hiszem, hogy újra fogom venni.