Pisti

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2013. január 27.

A minap vasaroltam belole jomagam is. Teli idoszakban nagyon kiszarad es cserepesedik a szam. Eddig labellot hasznaltam, de mar egy ideje keresgeltem mast, ugyanis a labello nekem nagyon zsiros es zavar hogy nem szivodik fel normalisan es a pohar szelen ronda nyomot hagy. Raadasul nagyon fenylik tole az ajkam, ami egy lany eseteben talan nem zavaro, nekem viszont az volt. Kimondottan szolozsir kivaltasara, ajakapolas celjabol vettem es eddig teljes mertekben meg vagyok vele elegedve. Meg csak egy hete hasznalom. Vekony reteget viszek fel az ajkaimra, szerintem semmivel nem hasznalok tobbet belole mint egy kitekeros szolozsirbol. Raadasul ez a kis balzsam 15ml szemben az 5,5ml-es labelloval es arban kozel azonos. Az illata es az ize pedig ha megnyalom netan a szam szelet kellemes. Batran ajanlom masnak is.

Avon 015 EDT

Avon 015 EDT
2013. január 19.

Az itteni velemenyek hatasara rendeltem egyet magamnak, s az igazat megvallva nem tudnek csatlakozni az elottem szolokhoz. Nem vagyok elajulva sem az illattol, sem a tartossagtol. Oke, hogy also kategoria, amit szinte mindig egyutt hirdetnek a Just Play-vel es Pure O2-vel, azok azonban joval tartosabbak, raadasul 50%-kal nagyobb kiszerelesben kapod ugyanezen az aron (50ml*1,5=75ml).

Avon Elite Gentleman

Avon Elite Gentleman
2013. január 15.

En is kertem belole mintat, mert elhataroztam tobbet nem veszek lutrit. Semmi kulonos, semmi uj, tok snassz illat. Nem rossz, kellemes, de megis olyan semmilyen. 12 egy tucat...

Lehet masnak bejon, egy biztos az en korosztalyomnal idosebbeknek ajanlanam (30+).