Pittyputty

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2017. március 20.

Nem is értem magam, hogy miért emeltem le a polcról ... Jah de, akkor még semminek nem olvastam utána 😀 Ez a bb szörnyű !!!!!! Felkenve olyan mintha fulladna a borom , a színe botrányos ! Nem is ertem miért engednek ilyet egyáltalán forgalomba hozni! legszívesebben 0 pontot adnék

Tena Cink Kenőcs

Tena Cink Kenőcs
2017. március 20.

Atyaég! Ez aztán tényleg 5 csillag !!!!!!Kaptam egy termekmintat ebből a krémből és valamilyen oknál fogva bekentem vele az arcom , pedig nem jellemző rám, hogy ennyire zsíros krémet magamra kennék. Másnap reggel olyan arcot láttam a tükörbe , hogy azon gondolkoztam , lemostam e az alapozot előző este vagy sem . Nem tudom ,, hogy ez a cinknek a hatása , de ez valami eszméletlen . Annyira jót tesz a bőrnek , látványosan javít az arcbőr minőségén. Kb 5 perce rendeltem meg magamnak a nagy kiszerelést 1500 Ft . Sminkeltem is rá, nekem az alapozó hatása is jobban tetszett vele . A legviccesebb , hogy már 4-5 hónapja lapult a szekrényemben ez a csoda krém .

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. június 17.

Abban a szerencsés helyzetben voltam pár hete, hogy egy nyereményjáték által hozzájutottam a szérumhoz. Nagyon jókor érkezett ez a mázli, ugyanis az orrplasztikám teljesen lenullázta a pénztárcám, így az elfogyott Wishtrendes c vitamin szérumot sem tudtam újra venni. Viszont így van összehasonlítási alapom, és azt kell, hogy mondjam a siker szérum ezerszer jobb!!!. 1 hétig gipszben volt az orrom, amit nagy ragasztócsíkokkal erősítettek az arcomra, ami azt jelentette, hogy a fél fejemen a bőr 1 hétig nem lélegzett. Amikor leszedték a gipszet szörnyen néztem ki, ráadásul más lányok elmondása alapján 1 hónap kellett szinte mindenkinek, hogy rendbe hozzák a bőrüket....nekem ez egy hét alatt sikerült! Minden pattanásomat, ami a kötés alatt keletkezett azokat szépen óvatosan kinyomtam és egyből bekentem a szérummal...másnapra semmi nyoma nem volt. Ráadásul a siker szérum a wishtrendes szérummal ellentétben nem ragadós, nekem jobban tetszik ez a folyósabb állag. A bőrképem is sokkal szebb tőle, én szívből ajánlom mindenkinek.