Pityirpatyang

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Garden Party EDP

Yves Rocher Garden Party EDP
2020. május 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Tartós, napközben néha-néha megcsap az illata és ezt nagyon szeretem, néha még este is érzem a csuklómon. Teljesen megéri az árát! :)

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2020. május 17.

A nagyon száraz, szőkített hajammal nagyjából csodát tett. Kicsit sajnálom, hogy ennyi bőrirritációt okozó anyag van benne, mert annak ellenére, hogy nincs problémám a samponnal, kicsit rossz érzést kelt bennem, hogy mesterséges illatanyagot és SLS-t tartalmazó sampont használok. Emiatt érzem azt, hogy nem tudok a terméknek 5 csillagot adni, illetve nekem rendkívül erős az illata, már-már zavaróan. Lehet, hogy kísérletezek még más Lush samponnal és ha a többi nem válik be visszatérek rá...Nagy dilemmát okoz ez a sampon.

UPDATE: Soha többet nem veszek ilyen, kicsit a Lush samponoktól is elment a kedvem. A fejbőrömet szinte teljesen tönkretette, nagy szemekben málik a fejbőröm, folyamatosan korpás a hajam, amivel előtte nem volt probléma. Alig várom, hogy elfogyjon! A hajvégem viszont még mindig szép tőle, de akkor inkább csak balzsamot veszek.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal
2020. május 17.

Nagyon sok dezodort használtam ezelőtt. Alapvetően télen-nyáron izzadok, ha egy kicsivel több ruha van rajtam és melegem van, a legrosszabb ebben, hogy sokszor büdösnek is érzem magam. Számtalan dezodort próbáltam, fújósat, kenőset ilyen mentest, olyan mentest, de egyik sem vált be. Nagyjából egy éve vettem először ezt a kókuszos dezodort és azóta nem vagyok hajlandó mást használni. Tökéletesen megfelel, ha izzadok, akkor inkább a kókuszos édeskés illatot érzem, emiatt sokkal komfortosabban érzem magam melegben is.
Egyetlen problémám vele, hogy az adagoló nekem kicsit sokat visz a bőrömre, emiatt gyorsan fogy. Ez nem is bosszantana annyira, viszont a műanyag doboz miatt zavar, hogy gyakran kell vennem. Ha üvegben lenne, sokkal nyugodtabb szívvel vásárolnám, így viszont hajlok afelé, hogy ismét kísérletezni kezdjek.