Pityirpatyang

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Matt ajakpúder

Trend It Up Matt ajakpúder
2017. június 5.

Hirtelen fellángolásból vettem meg a képen látható, erős pink színt. Mivel nagyon vastag szám van így a felvitel nem okozott egyáltalán gondot, kényelmesebb volt, mint egy rendes rúzst felvinni. Az ajkam puha lett tőle, kellemes viselni, nem maszatolódik el. Ha több szín lenne, tuti még több árnyalatra beruháznék. :) Egyedüli negatívum, hogy nekem kicsit foltosan kopik.

Yves Rocher Rose Oud EDP

Yves Rocher Rose Oud EDP
2017. március 24.

Szerintem egy óráig álltam az Yves Rocher parfümös részlege előtt, mert megtetszett 3 parfüm, amik közül nem tudtam választani, így segítségül hívtam az eladót, hogy ő mit gondol. Egy fiókból elővette ezt a parfümöt, hogy ő évekkel ezelőtt ezt használta. Amint megéreztem az illatát, először elbizonytalanodtam, hogy biztos enyém-e ez az illat, de megvettem, mert egy belső hang azt súgta nekem, hogy kell. Megvettem féláron és még napokig bizonytalan voltam, hogy jól tettem-e. Ma már biztosra állítom, hogy remek döntés volt.
A parfüm illata, annyira mély és nőies, hogy nekem a régi nagy dívák csábos pillantásai, és fülledt erotikájuk jut róla eszembe. Az illata tartós és változékony, nap elején nekem kicsit erős szokott lenni, de a későbbiekben a bőrömmel olyan összhangot alkot, hogy nem győzöm fogadni a bókokat. :)
Lassan fogy, imádom az illatát, tökéletes :)

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2017. március 24.

Sajnos nekem nagyon gyorsan fogy, mivel az illata pár órán belül elillan, ezért 3 üveg után úgy döntöttem nem éri meg az árát, viszont 20-30%-os akcióval meg szoktam venni. :)
Finom, nőies, üde illat és imádom, hogy a téli reggeleken, eszembe juttatja a virágzó tavaszt. :)