Pizzaszelet199

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 18.
Bőrtípus: -

Megnézem

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2021. január 7.

Ami jó: elégséges hialuron, és hihhhetetlen gyors és hatékony beszívódás. ahogy látom, nem mindenkinél, de csak a magam tapasztalatáról tudok beszámolni, márpedig nálam az van, hogy szó szerint egy másodperc alatt eltűnik a bőrben, nyomtalanul. Szemkörnyéket is kenek vele (+ valamennyire nyakat, kezeket is, de ott mással -egyszerűbb hidratálókkal- elegyítem, hogy ne fogyjon gyorsan). Ami nagyon rossz: hogy van benne illatanyag, emellett sokkolóan erős, egyébként kifejezetten bódítóan fehér virágos, rossznak nem mondanám magát az illatot, csak, mint tudjuk; egyáltalán nem kéne. 4 pontot kap, mert én ilyen jól felszívódó hidratáló krémmel még nem találkoztam (a meglehetősen kevés tapasztalatommal).

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2021. január 7.

Nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam, bár nagyon gyanakodtam az egy negyed rész (!) "moisturing cream"-re. mivel sajnos igényes vagyok az illatok terén, viszolygok szinte mindegyik deostifttől, ami mostanában kapható. Ennek a körteillatában nem látok kivetnivalót, egyébként már felvitelkor is szerény, és hamar el is illan. Maradjon is így! Ha kapható lenne még illatmentes, azt venném, de már nem kapható, pl a Dove illatmentesét is visszavonták, gondolom, nem volt rá igény. Arra továbbra is várok, hogy valaki végre elmagyarázza nekem, miért jó a "moisturization" egy deostiftnél. Teljesítménye télen eddig okésnak tűnik, de keveset használtam még.
OFF-os megjegyzés: szerintem ideje lenne leszámolni az aluminium cirkóniumhoz kapcsolódó tévhitekkel.

Lush I'm Home Parfüm

Lush I'm Home Parfüm
2020. június 7.

Volt itt egy azóta már törölt vélemény, miszerint kürtöskalácsra emlékeztet. Ezért nem is nagyon érdeklődtem iránta, de aztán beszereztem egy mintát... na jó, ez itt nem az élettörténetem helye. Szóval, azt kell mondjam, természetesen nem komplex, mégis ügyes, rendes kompozíció. Szintetikus kardamom akkord van benne, és fehérvirágosra emlékeztető fejjegyei vannak. A széria kifejezetten könnyed parfümjeihez képest (pl. Amelie Mae)van egy picike súlya, borongóssága, érettsége. Ami pedig a legérdekesebb, hogy engem kürtöskalács helyett inkább vizeletre emlékeztet, egyáltalán nem taszító módon. Ezt innentől kezdve talán nem is elmagyaráznom, hanem KI-magyaráznom kéne, de legyen annyi elég, hogy némileg szokatlan módon van benne egy kis állatias fíling. És ez jó. Szerintem. A Cardamom Coffee-ra olyannyira hasonlít, hogy igazából nagyon amatőr dolog volt mindkettőt egyszerre, egy szériában kihozni. Én a kettő közül mindenképpen az I'm Home-ra szavaznék, azt ajánlanám. Kellemes csalódás volt. Épp mindkettőt kifújtam magamra, hogy ezt megírjam. Míg a CC alig működik parfümként, inkább háztartási termék kényszerű illatosítottságára emlékeztet, az I'm Home egy vajas, kakaós, épphogy picikét balzsamos valamivé szárad.