pjennii

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. március 29.

Nagyon szépen hidratálja, feltölti az arcbőrt, egyáltalán nem okoz semmilyen irritációt és amit a legjobban imádok benne: NEM HAGY NEHÉZ, RAGACSOS ÉRZETET!
Csak úgy issza a bőröm.
(Télen olajjal keverem, mert az én extra száraz arcomnak ilyenkor nem elég önmagában)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2019. március 29.

Körülbelül 13 éves lehettem amikor először és utoljára használtam egy bőrgyógyász javaslatára. Akkoriban kezdődött nálam a pattanásos tinédzser korszak, az arcom tele volt javarészt fehér mitesszerekkel, göbökkel, amiket ha megpiszkáltam gyulladt pattanásokká alakultak. Emlékszem, amikor először bekentem vele az arcom, babapopsi simává varázsolta (valószínű az erős szárító hatása miatt, ami elszívte az összes “zsírt”), de aztán 3 nap használata után az egész arcom hámlani kezdett. Ugyan a gyulladt pattanásokat eltűntette, de a feher dudorokkal nem csinált semmit. Akkoriban fiatal voltam, nem értettem a bőrápoláshoz, de így mai fejjel egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy bőrgyógyásznak hogy jutott eszébe felírni komedókra ezt a krémet..

Később, mikor a fehér mitesszereket felváltották a gyulladt pattanások, eszembe jutott hogy van ez a krém és mivel lejárt a réginek a szavija, beruháztam egy újra. Kár volt. A gyulladt pattanásaimmal nem csinált semmit, de az arcom ismét hámlani kezdett...

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2019. március 22.

Egyszerűen IMÁDOM! Elfogyott a szokásos Garnier hajolajam a drogéria polcairól, így erre esett a választásom.
Egy percig sem bántam meg!! Piha-puha hajkoronát varázsol és csodás illata van, ami használatát követően is megmarad.
A hővédő hatásáról nem tudok beszámolni, mivel nem olyan régóta használom, ennek ellenére, már most levett a lábamról.