pleinsud

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Karamellás Forrócsoki

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Karamellás Forrócsoki
2013. április 16.

Néhány hónapig olyan munkát végeztem, amitől rettenetesen kiszáradt a kezem, ekcémás foltok jelentek meg rajta, hámlott, repedezett, borzasztóan rossz állapotba került. Próbálkoztam először gyógyszertári kézkrémmel, aztán a klasszikus Niveával vastagon bepakoltam a mancsom éjszakára, vettem Bepanthent (ez használt a legkevésbé), de semmi javulás... Ezt a Müllerben vettem leárazva és csodák csodája, valamiért működik. Az illata nem az én műfajom, de nem érdekel, mert csudajó hatást gyakorol szegény megviselt praclijaimra.

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2013. április 16.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, tökéletesen leszedi a fejemről az összes festéket esténként. Millió és egy arclemosót kipróbáltam már, a szempillafestékkel és a tusvonallal igen ritkán tud megbirkózni a többség, sajnos. Ez a lemosó hibátlanul dolgozik, minimálisan ugyan szárít, de úgyis jön utána az éjszakai krém, ezért nincs levonás.

Paris Berlin L'Intense Liner

Paris Berlin L'Intense Liner
2012. december 3.

jucimuci: az Ó utcában, de a netről is megrendelheted.
Szerintem nem egy jól sikerült szemhéjtus, nem eléggé pigmentált, nem is tartós, én a magam részéről néhány használat után elajándékoztam.