Pocak

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Multi Action Blackest Black Szempillaspirál

Essence Multi Action Blackest Black Szempillaspirál
2014. augusztus 4.

Nagyon szeretem a keféjét számomra könnyű vele dolgozni. Szép szempillákat csinál és tartós. Nem rég óta használom szóval még reménykedek, hogy lesznek jobb végeredmények. Az első használatnál kicsit összetapasztotta a pilláim és csomós hatás volt. Nem először veszem észre, hogy amikor essence szempilla spirált veszek olyan mintha már beszáradva venném...minden esetre kezdek beleedződni és kezd egyre jobb lenni a végeredmény. Összességben szeretem, tartós és baráti áron hozzá lehet jutni. :)

Essence Clear & Matte Alapozó

Essence Clear & Matte Alapozó
2014. augusztus 4.

Egész jól mattít, de azért púderezni kell. A fedés nem kibírhatatlan, de nem 100%. Olyanoknak akik kevesebb bőr hibákkal rendelkeznek szerintem megfelel. Ahogy nekem is jó, szeretem, de ez után valami mást fogok kipróbálni mert szerintem ez az alapozó nem valami tartós. :/ Viszont könnyű vele dolgozni, jó az állaga ami plusz pont! :)

NYC Skin Matching Alapozó

NYC Skin Matching Alapozó
2014. július 31.

Én se vagyok túlzottan elragadtatva tőle. A fedése borzalmas és tényleg pici darabokban összecsomósodva jön le. Az olcsó ára miatt vettem meg, de egyáltalán nem használ, szinte nem ér semmit. Bár sok ideig ezt használtam, de minél többször alkalmaztam annál többször gyűlt meg vele a bajom. Nem fogom többször újra venni, de egy próbát megért..:)