Pocakne1995

Regisztráció dátuma: 2016. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
2019. október 6.

Nagyon szeretem. Nem vagyok nagy sminkes, de néha rámjön a "legyünk csajosak" feeling és akkor veszek spirált 😁 eddig nem sokat próbáltam, mindig a lovely-tól vettem a rózsaszín pufi tubusost. Azt is szerettem, de ez a catrice nagyon jó. Szebb pillákat csinál, mint a lovely, és az ára is jobb. Újravevős.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. július 8.

Tetszik. Pár hónapja ezelőtt leárazva vettem a La Vie-t, az sem rossz, de ez csodás.
Ebből a fajtából egy testpermetem volt, abból kb. 6x kell egymás után fújnom, hogy érezzem. Ezzel fürdés előtt befújtam a csuklóm és nem túl erős sikálás után még mindig éreztem. A tartósságáról még nem tudok pontosat írni, mert ma este kaptam meg, de megírom.
Ja és ezt illetve a La Vie-t is akciósan, 2-2000 forintért vettem. Nekem azért a 6200 (eredeti ár)brutális... annyit nem adnék ki egy parfümért sem, de így szuper!

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam
2017. július 8.

Ma kaptam kézhez, a mostani Avonban 300 Ft, az augusztusiban már 450 lesz... a kókuszos ra esett a választás, de még gondolkodtam a csokison, meg a fahéjason, de végül csak a kókuszos jött. Illat szempontjából én pl. csak a tubusban érzem a kókuszt, felkenve már nem sajnos. Viszont nem szárít, és olyan szép fényes, mintha szájfény lenne! Nekem megérte az árát :)