Pocoknyusz

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. december 11.

Szuper! Nekem azért átfénylik a bőröm idővel, de a fedése egyébként tökéletes! Minden apró hibát és pirosságot elfed, de nincs maszk-hatás. A Douglasban segítettek kiválasztani az árnyalatot is, így bátran kenem magamra. Nem kell belőle sok, így viszonylag sokáig tart a kis tubus.

Yamuna Hársillatú Növényi Szappan Mézzel és Kurkumával

Yamuna Hársillatú Növényi Szappan Mézzel és Kurkumával
2019. március 22.

Sajnos szárítja a bőröm, pedig alapvetően nem vagyok száríz típus, és nagy negatívum a pálmaolaj is. Az állaga, illata egyébként nem rossz.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. március 12.

Nagyon sötétbarna hajam van, szóval a szárazsampon kényes kérdés. Eddig háromfélét próbáltam: egy DM sajátmárkásat, a Batisle sötétjét, és ezt. A DM-es szót se érdemel, a Batisléről azt hittem, a legjobb... egészen mostanáig! SOKKAL JOBB, MINT A BATISLE! Pedig szkeptikusan álltam hozzá, de mégis. Kevésbé látszik meg, sokkal jobban eldolgozható, sokkal jobb az illata, kevésbé nehezíti el a hajamat (sőt, amúgy nagyon kellemes viselet), és sokkal tovább is tart egy flakon. Innen üzenem mindenkinek, hogy ezt próbáljátok ki, ha sötét hajatok van, és szárazsamponon töritek a fejeteket!