pocoknyuszi

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. szeptember 9.

Imádom. Kimerem jelenteni, hogy eddig ez a legjobb arckrém, amit eddig kipróbàltam... pedig volt már Vichy, Eucerin, La Roche Posay, majdnem az összes “csúcskategória”.. de szerintem ez kenterbe veri mindet hatàsügyileg.. árban meg harmad/negyed annyiba kerül, az összetételèről nem is beszélve. Látványosan sokkal üdébb, kisimultabb, szebb az arcbőröm tőle. Pár pillanat alatt beszippantja a bőröm, kissé mintha mattítatna is, és észrevételem szerint a pattanások előfordulàsa is azóta csökkent, mióta hasznàlom. Tökéletes az alapozóm alá, de èjszakára is ezt kenem fel.
Az illatáról szerintem annyit, hogy nagyon finom, természetes rózsaillata van.. pont, mint a mamàm kertjében.. nem a bolti szintetikus rózsaszag, amit sokan várnak tőle. Akinek ez nem tetszik, az csak azt bizonyítja, hogy a szintetikus szagok miatt màr nem értékelik azt, ami valóban természetes.

Én biztosan, hogy újra veszem, addig ameddig csak van. Ha lehetne 6 csillagot adnék. ;)

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2018. január 2.

Én imádom ezt az alapozót... a negyedik üveggel használom a 0-ás árnyalatból. Körülbelül egy évre elég, úgy, hogy mindennap használom (ebből is következik, hogy több, mint 4 éve törzsvásárlója vagyok). Én nem vettem észre hogy rontott volna a bőröm állapotán, pedig nagyon régóta és folyamatosan használom. Ha épp tiszta pattanás mentes az arcom, akkor vékonyabb rétegben vízes kézzel viszem fel... olyankor teljesen egybeolvad a bőrszínemmel... ha kicsit problémásabb formában vagyok akkor közvetlenül az arckrém után kérnem fel. Nem mondanám, hogy maszkszerű hatást adna, sokszor megdicsérik milyen szép a bőröm és amikor megjegyzem, hogy alapozó van rajtam akkor meg csak megy a hitetlenkedés, hogy észre se vették. Nem ül meg a “ráncaimban”, elég jól kitart... bár oda kell figyelni, mert nekem könnyen lejön, van, hogy javítást igényel a nap folyamán, de után púderezést biztosan kell csinálnom a zsíros bőröm miatt. :/ Ennek ellenére imádom, biztosan továbbra is ezt fogom venni.

Vichy Idéalia Bőrkisimító és Ragyogást Adó Energetizáló Arckrém

Vichy Idéalia Bőrkisimító és Ragyogást Adó Energetizáló Arckrém
2018. január 2.

Kb 3 hete használom... kellemes az illata, de nekem az nagyon nem tetszik, hogy nehezen szívódik be, jó ideig picit ragadós, zsíros érzetű utána a bőröm. Hamarabb átfénylik a bőröm az alapozó alól... Annyi a pozitív, hogy a homlokráncocskáim kevesebb ideig maradnak láthatóak, kicsit hidratáltabbnak tűnik a bőröm, de sajnos az eleve zsíros bőrömre nem ez lesz a kedvenc.