Poldi

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Frederic Malle Portrait of a Lady

Frederic Malle Portrait of a Lady
2017. szeptember 18.

Sziasztok!
Nagyon nem volt egyszerű, de végre beszereztem egy mintát belőle. Nagyon kíváncsi voltam őkelmére, mert rettentő előkelő helyet foglal el a kritikusok listáin.
Blackbird annyira tökéletesen leírta hogy milyen is ez az illat, hogy igazából nem is nagyon tudok mit hozzátenni. Csak pislogtam amikor olvastam a kritikáját.
Esetleg még annyit, hogy elég jól össze van téve az illat, és nagyon jó minőségűek az összetevők. A szegfűszeg, viszont a rózsával egy picit furcsa, és néha sok. Ő egy modern ruhába bújtatott, klasszikus húrokat pendítgető szépség, aki néha karmol, néha meg simogat. Van benne valami kettősség. Nem nagyon tudom eldönteni, hogy egy érett, vagy inkább egy fiatalabb hölgyön állna jobban. Egyszerűen nem tudom megfejteni az üzenetét sem. Egyelőre nem beszélünk egy nyelven. Magára a kompozícióra, és a hangulatára is 4-4 csillagot adnék.

Mona di Orio Les Nombres d'Or Cuir

Mona di Orio Les Nombres d'Or Cuir
2017. szeptember 9.

Szia Elvanui!

Honnan szerzed be a Mona dekantokat? Nekem valahogy eddig kimaradtak, de sok jót halottam róluk. üdv.

Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne

Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne
2017. február 14.

Sziasztok!
A felsoroltak mellett én a Spanyol Bőrben még citrusokat, tölgymohát, szegfűszeget, és kakukkfüvet is érzek, de mindezt annyira finoman, hogy nem is értem hogy eddig hol bujkált ez a gyöngyszem. Képzeljétek el a Chanel Pour Monsieur hangulatát és lágyságát, egy nagyon finom vékony bőr illat kíséretében, vagy a Habit Rouge vékonyabb, kevésbé poros kistesójaként.

Érdekes illata van, mert egyszer a vibrálóan friss oldalát, másszor pedig a melegségét érzem, ami a finoman poros rózsás bőrnek köszönhető. Az egész illatot átjárja egy klasszikus, borbélyműhelyes, szappanos illat, ami visszaröpít bennünket az időben. Mindezt sallangmentesen, tisztán, és hangulatosan teszi.

Inkább tavasszal, és ősszel viselném, mert a túl meleg, és a túl hűvös nem hiszem hogy jót tesz neki. Törékenysége, és Cologne létére, viszonylag tartós. Higgyétek el, hogy nem kell mindig az a nagy vetítés, és parfümfelhő. Nagyon szerethető kis illat, amit öröm volt tesztelni.

1 MÁRKA