Polett

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Aloe Hair Food Sampon

Garnier Fructis Aloe Hair Food Sampon
2020. május 25.

Ahogy megláttam, azonnal megvettem, mert az Aloe Hair Food nagy kedvencem. Sajnos nem vált be annyira, mint szerettem volna. Nem habzik rendesen, nem érzem, hogy jobb lenne, mint más (akár olcsóbb) sampon. Az illata kellemes, nem tolakodó, állaga géles, nem krémes. Jó nagy kiszerelés, szóval még sokáig elég lesz, főleg mert fele-fele arányban használom más samponnal, mert így habzik rendesen.

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2020. május 25.

A The Ordinary szalicilsavas hámlasztó hiánya miatt kezdtem el más alternatívákat keresni, és ez a szérum nagyon bejött. Esténként használom, utána hialuronsav + hidratáló krém. Látványosan kevesebb a pattanásom, sajnos a mitesszerekkel még nem igazán kezdett semmit, de kitartok mellette. Felkenés után eléggé ragacsos, úgyhogy kicsit mindig várok a többi dologgal, amit magamra kenek. Mindenképp újravevős.

Sebamed Ápoló Gél pH 5,5

Sebamed Ápoló Gél pH 5,5
2020. május 25.

Nagyon sajnálom, hogy nem vált be. Nem a krém hibája, egyszerűen az én arcbőröm nem bírja az aloe verat (ez most derült ki, a 100% aloe gél is nagy gyulladt pattanásokat okozott, és ez a krém is) Zsíros arcbőrre szerintem nagyon jó, géles állagú, pikk-pakk beszívódik. Mivel pattanásokat okozott, így most kézkrémnek kenegetem el, és annak nagyon jó.