Polipka

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

2019. február 27.

Imádom, jó illata van, jól beszívódik nyáron kellően hidratál, de lehet ezt még kapni? Múlt nyáron szerettem bele, de már nem találom. Az új kiszerelésben valamelyik ugyanez?

Treacle Moon Kind Avocado Angel Testvaj

Treacle Moon Kind Avocado Angel Testvaj
2019. február 27.

A Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre és a Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre után a 3. számú kedvenc. Az én száraz bőrömre csak nyáron hatásos. Uborkás illata van, ami biztos sokaknak nem tetszik, velem ellentétben. Jól beszívódik. Müllerben vettem, lehet hogy kifutó termék, mert a gyártó weboldalán sincs fent, és a polcon is már csak 2 volt. Gyorsan megvettem az egyiket!

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2019. február 27.

A legjobb! Száraz lábszáramat csak ez tartja kordában. Évekig hű voltam hozzá, tavaly nyár óta próbálgatok mást is.Neutrogena, Barnangen a közelébe sem ér! A Helia-D-nek a napraforgókivonatos testápolója volt hasonlóan hatásos, de azt meg most már nem találom a boltokban. Jó még a Kind Avocado Angel, bár annak kicist uborkás az illata (nekem tetszik) de az is inkább a nyáron volt kellően hidratáló. Azért írtam le a más termékeket is ide, mert szeretnélek meggyőzni titeket, hogy száraz bőrre tényleg ez a legjobb! Az illata nekem kellemes, állaga igazán krémes, nem tapadós, mint a sötétkék Nivea, könnyen beszívódik. Imádom!