Pomi

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Halloween Magic

Halloween Magic
2020. január 16.

Nem találok szavakat rá, annyira finom. A kétbetűs drogéria parfümös polcain szaglásztam már egy ideje, előbb a nagytesójára mentem rá de az annyira kis jelentéktelen volt hogy a mellette ácsorgó kis tünemény után kaptam. És milyen jól tettem. Édesnek édes, de számomra nem émelyítően, csupa gyümölcs csupa virág, leszáradásában egy halvány púderes fuvallat. Karakteres, a többi harminc illat egyvelegéből is kiérződött hogy bizony itt ő a domina. Kollégám is megjegyezte kellemes mivoltát. 9 ezer valamennyiért sikerült lecsapnom rá, ennek feléért vesztegeti jónéhány online parfüméria. Tartóssága rendben van, még este is érzem magamon ezt kis bestiát.

UP 2020.01.16
Már a harmadik üveget várom, szerelmünk azóta is töretlen, néha elkacsintok azért a többi parfümöm felé is, de csak mindig visszatérek hozzá. Nagy hatótávjának és finom illatának hála rengeteg dicséretet zsebeltem be kollégáktól, barátoktól, rokonoktól, ha anyukámat látogatom mindig megkérdezi hogy mi ez finom illat. Még mindig ajánlom. :)

Eveline Cosmetics Matt Magic Lip Cream

Eveline Cosmetics Matt Magic Lip Cream
2019. november 14.

Állagra hasonlít a Lovely K-Lips-re, kellően pigmentált, szép a színe (03 Cream nude), megfelelő az applikátor. Nem kell olajbázissal vakargatni, kávékortyolgatás közben apránként a csészére disszidál, de ezt még megbocsájtom neki. Tényleg nem szárít, cserébe tömény zsíros érzetet kelt, de legalább annyira parfümös, mintha minimum a számba fújtam volna egy adag locsolókölnit. Sajnos a parfümíz miatt fogom durván lepontozni, egyébként mint NEM tartós matt folyékony rúzs, rendben van.

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2019. november 14.

Hú, azért elég kemény cucc ez kérem szépen, első körben a 05-ös Happy Hour jött velem haza, az ecset siralmas, a hajlékonyságát még megbocsájtanám neki, de az applikátor irdatlan sok anyagot vesz fel, ráadásul borzasztó nagy is. Ha nagyon vékony rétegben kenem fel, akkor nem adja vissza a színt, ha viszont kicsit vastagabban, akkor még a lelkemet is szétszárítja, illetve lepereg.
Merész voltam, gondoltam kipróbálok egy világosabb színt is hátha azzal jobban együtt tudok működni, így a 08-as Miss Kiss-t rendeltem meg. A szín maga gyönyörű, krémes nude, itt már az ecset sem hajlott annyira, de ez meg alig pigmentált (talán majd szájcerkával kiegészítve nekifutok újra). Én végleg feladtam. Mivel elég megosztó termék, nincs pofám 1 csillagot adni, de csak bátraknak ajánlanom.