PomKat

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Nacres Libres-Effet Lumière Intense

Yves Rocher Nacres Libres-Effet Lumière Intense
2016. augusztus 26.

én a rózsás árnyalatot vettem meg, bár sajna kicsit csalóka és az én bőrömön inkább bronzos kicsit a fénye, de szép.

Elég intenzív, nekem kevés is elég belőle, így elég tartós lesz a kis üveg is, bár amúgy akción kívül nem túl olcsó.

Az adagolással még jó lenne vmit kezdeni, nekem kicsit körülményes így kézfejre kiszórva és onnan felszedve az ecsettel :((( a kiszerelés miatt csak 4*, amúgy nincs rá panaszom, szépen tart is.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2016. augusztus 26.

boltban ajánlották, próba-cseresznye vettem mindennapos krémként. alapvetően nem szoktam hidratálót használni, mert az intenzívek lassan szívódnak be, ami meg hamar beszívódik, az kevés szokott lenni, de ezt valahogy jól eltalálták. reggel primer előtt is simán felteszem vékonyan, lehet sminkelni gond nélkül. éjszakára is ezt használom (mondjuk nálam nem szempont h ránctalanító hatása is legyen).

kellemes az illata, nem túl intenzív, mondjuk nagyon nem mattít, vagy szabályozza a faggyútermelést, de elég könnyű az állaga, nagyon megszerettem. a saját pumpás arctisztítóját használom mellé napi lemosásra. akcióban vettem, de ár/érték arányra elég korrekt.

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab
2016. augusztus 26.

diffúzorral kifejezetten hatásos, bár sajna az én hajamban nem nagyon marad meg a tartása :( finom az illata, saját samponnal és balzsammal használtam. szépen fésülhető, nem ragacsos!