Ponyshop

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. november 30.

Nagyon felhúztam magam a csomagoláson, úgyhogy a mínusz 2 csillag arra vonatkozik. Maga a termék szuper, bár nekem nem előzte meg a herpeszt sajnos. A csomagolás viszont... Kitekerem, nem lehet visszatekerni, rányomódik az ajakbalzsamra a kupak. Oké, végigszenvedtem így, gondoltam lehasználom ameddig tudom és csak picit tekerem majd ki utána. De teljesen hiába tekerem, mert a benne levő cucc egyáltalán nem jön már ki. Kaparjam ki tégelybe gondolom, de direkt vettem a tekerős kiszerelésben. :( És elég sok van még benne.
Egyébként én a kupakról azt hittem, legalább enyhén színezett, a csomagolás alapján pedig nem lehetett megállapítani, hogy nem.

Maybelline Fit Me Arcpirosító

Maybelline Fit Me Arcpirosító
2019. november 30.

Egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk. A Plum árnyalat van meg, gyönyörű színe van, nagyon szeretem. Lehet szépen építeni, nem lesz azonnal tolakodó, természetellenes. Viszont rajtam kicsit sem tartós. :( Főleg ha nagyon halványan viszem fel, egy óra múlva már semmi nem látszik belőle. Megpróbálom majd erősebben, de pont erre a halvány, hidegben-kicsípte-az-arcom-a-hideg hatásra szertettem volna halványan használni. :(

Fing'rs French Pen

Fing'rs French Pen
2019. június 27.

Nekem teljes csalódás ez a toll. Az itteni vélemények hatására vettem meg, mert bár egy rakás fehér körömlakkot megvettem már, nem tudok szép ívet húzni balkezesként jobb kézzel. Ennek a tollnak szuper, hogy nem rugalmas, és rövid a hegye, de itt ki is merültek a pozitívumok. Olyan, mint egy hibajavító toll, könnyű kezelni, de nagyon gyorsan szárad, így nem lehet vékonyan, csíkozódás-mentesen felvinni. Nagyobbik baj, hogy a dupla fedőlakk ellenére is lepattogzik a körömről már egy nap múlva. Két nap múlva már vállalhatatlanul néz ki, és ez egyértelműen a toll hibája, mert a fehér körömlakkos próbálkozásaim szépek nem voltak ugyan, de tartósak igen. Sajnálom, hogy plusz egy felesleges cucc foglalja a helyet a polcon...