Poorcica

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Mineral UltraDry Optimal Protection 48h Deo Spray

Garnier Mineral UltraDry Optimal Protection 48h Deo Spray
2017. augusztus 21.

Szinte a teljes flakon ott porosodik a polcon. Megvettem, kellett a korhazi csomagba valami. Borzalmasan eros "illata" van. Egy melegebb nap utan pedig egyenesen fortelmes illatot araszt a testrol. Lemoshatatlan, szaritja a bort, de nem gyengen. Hasznalhatatlan reszemrol. Ujabb csalodas a Garnier-ben.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2016. április 1.

111 hamvas szoket hasznalom mar 1 eve es tokeletesen elegedett vagyok :) Angliaban elek, itt sajnos nem kaphato, de otthonrol mindig hozok magammal. Sokaig keresgeltem azt a hajfesteket, amelyik valoban hamvas arnyalattal fogja meg a hajam, (ami eredetileg sotet szoke) de a tobbi "hamvas" festek szine inkabb hasonlitott egy kiscsibere. Ennek viszont gyonyoru szurkes/hamvas csillogasa van, ami 3 hetig tart nagyjabol. A 4. heten festem ujra, mert nagyon gyorsan no a hajam. A festek allaga is remek, konnyen szetoszlik. A szaga valoban nagyon szuros, de kibirhato! Remelem sosem szunik meg! Csodaszer! :)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2016. március 23.

Talán 3x használtam belőle, de részemről pénzkidobás volt. Állaga inkább egy mousse-ra hasonlít és nagyon erősen kiemeli a száraz bőr hibáit. Nehéz eldolgozni, talán inkább lehetetlen. Az árnyalattal nincs gond, de száraz bőrre egyáltalán nem ajánlom! Még hidratálás után is használhatatlan sajnos.