Poppyroll

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta
2019. október 14.

Én imádom.🤩Amióta megvettem mindig ehhez a palettához nyúlok. Annyira szép a szín összeállítása. Mindennapi és alkalmi sminket is ugyanúgy ellehet vele készíteni.
Szerintem a pigmentaltságával sincs baj. Kicsit nehezebben kezelhető néhány szín ezért kezdő szemhéjpúder palettának én nem igazán ajanlanám. Viszont jó alappal, eszközökkel és megfelelő technikával gyönyörű lesz a végeredmény, nekem sosem lett még foltos. Nálam 5⭐️.

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. április 7.

Nagyjából 1 hónapja használom rendszeresen kiemelésre. Nekem nagyon bevállt. Az eddigi legtartósabb korrektorom, mattra szárad, jól fed. A kedvencem a nagy applikátor feje. Színválasztékát tovább bővítették.👍🏼 Egy kicsit lehetne nagyobb a kiszerelés🤷🏽‍♀️, de így is megérdemli az 5⭐️-ot.

Ilcsi Harmonizáló Spirulina Zöld Maszk

Ilcsi Harmonizáló Spirulina Zöld Maszk
2018. április 4.

Nagyon jó pakolás. Tisztítás után nagyon szépen lenyugtatja a bőrt, összehúzza a pórusokat, hidratál és pihe puha lesz a bőr utána. Kevés is elég belőle mert sok vizet felvesz. Kicsit nehéz csomómentesre kikeverni, nekem langyos vízzel kezelhetőbb volt. Felvitele könnyű, kötési ideje pont megfelelő. Száradás után kicsi vizes vattával megpuhítom a világosabb részeket így leszedni is sokkal egyszerűbb.