PotaSaci

Regisztráció dátuma: 2020. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Renovality Original Series Jojoba Olaj

Renovality Original Series Jojoba Olaj
2020. május 14.

Már régóta ki akartam próbálni a tiszta jojobaolajat az arcbőrömre és a körmeimre is. Sajnos a mostani helyzetben nehezen jutok drogériák közelébe, szóval inkább rendeltem online. Tökéletes kétlépéses arctisztításhoz, gyönyörűen leszedi a sminket és nem csípi a szememet, fátyolos se lesz tőle. Emellett esti hialuronsavas hidratáló után használok pár cseppet egy kis extra puhaságért reggelre. A körmeimre is tökéletes. Jó nagy kiszerelés, és az ára is baráti. Ekkora mennyiség szerintem az idők végezetéig elég lesz nekem.

Cien Sun Sensitive Sun Cream SPF50+

Cien Sun Sensitive Sun Cream SPF50+
2020. május 6.

Amit ígér betartja. Nagyon szépen el lehet oszlatni, semmilyen fehér nyomot nem hagy és a ruhámat sem fogta össze. Kimontottan az arcomra vettem és nagyon jól teljesít. Nem érzem fullasztóan maszkosnak, viszonylag hamar beszívódik. Kicsit zsírosabb tőle a bőröm kinézetre, de egyáltalán nem zavar. Ennyi pénzért szerintem tökéletes.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. április 7.

Szemöldökre használom már nagyjából fél éve és szépen látszik is az eredménye. Este az arcápolási rutin végén jó vastagon átfésülöm ezzel a szemöldököm, másnap reggel pedig lemosom. Aztán ha van egy sminkmentes napom akkor fent hagyom akár egész napra is. Persze gyanítottam, hogy nem 2 hét lesz mire rendben hozza a meggyepált szemöldökeimet, de ennyi idő után már kezdek elégedett lenni velük. Nem csodaszer, de szerintem bőven megéri az árát, és hatékony is ha valaki elég türelmes.