PotaSaci

Regisztráció dátuma: 2020. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Fiber Flex Flexible Hold Mousse Rugalmas Tartás Hajhab

Syoss Fiber Flex Flexible Hold Mousse Rugalmas Tartás Hajhab
2020. szeptember 28.

Nagyjából egy hónapja használom. Nemrég fedeztem fel, hogy az eddig egyenesnek hitt állandóan seprűs hajam igazából hullámos. Valami közepes tartást ígérő hajhabbal akartam kezdeni, mert féltem a ragacsosságtól. Mivel ez az első hajhabom, nincs nagyon viszonyítási alapom, de eddig meg vagyok vele elégedve. Szép tartást ad, nem nehezíti el a hajamat és nem is lesz ragacsos vagy kemény. Viszont szerintem sok mindent nem tesz a hullámaimért. Még kísérletezem vele, hátha csak rossz technikát alkalmazok.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. augusztus 29.

Elképesztő ez a szempillaspirál. Mióta megvan, minden nap ezt használom. Egyáltalán nem kenődik sehova egész nap, és a tartást sem veszti el pár óra után, mint a legtöbb spirál. Eddig az Essence kultikus spiráljait használtam, de ez sokkal jobb, mint bármelyik Essence (pedig ők aztán nagyon ott vannak, ha szempillaspirálról van szó). Tökéletes hosszú, 'göndör', dús pillákat csinál minden alkalommal, és még csak minimális pókhatást sem tapasztaltam eddig. Imádom. Az egyetlen óriási problémám vele az ára... Ennyiért kapok két másikat az olcsóbb márkáknál... (bár, mint az előbb kifejtettem, azok a nyomába sem érnek ennek) Szóval még nem tudom, hogy hajlandó leszek-e újravenni ha elfogy.

Renovality Original Series Jojoba Olaj

Renovality Original Series Jojoba Olaj
2020. május 14.

Már régóta ki akartam próbálni a tiszta jojobaolajat az arcbőrömre és a körmeimre is. Sajnos a mostani helyzetben nehezen jutok drogériák közelébe, szóval inkább rendeltem online. Tökéletes kétlépéses arctisztításhoz, gyönyörűen leszedi a sminket és nem csípi a szememet, fátyolos se lesz tőle. Emellett esti hialuronsavas hidratáló után használok pár cseppet egy kis extra puhaságért reggelre. A körmeimre is tökéletes. Jó nagy kiszerelés, és az ára is baráti. Ekkora mennyiség szerintem az idők végezetéig elég lesz nekem.