pottyos.zebra.97

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2014. október 23.

A Rimmel termékekkel eddig mindig meg voltam elégedve, ezzel sincs problémám. Sötét bordó árnyalatot vettem ebből a fajtából, elképesztően szép színe van nemcsak az üvegben és már egy réteg is eléggé fed. Tartós, nem pattogzik és szép a csillogása is. Ár-érték arányban is jó, főleg, ha kifog az ember féláras Glamour-napokat.

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2014. október 23.

Ahogy olvasom a korábbi véleményeket, nekem is furcsa, hogy állítólag már nem gyártják, mert konkrétan előttem pakolták tele ilyenekkel a polcot a DM-ben.
Nekem már az első használatnál aggasztó volt, csípte a szemem rendesen. Nagyon szépen tisztított, de engem zavart ez az irritáció. Kb másfél hétig használtam, aztán abbahagytam, mert valamitől elkezdett zsírosodni a bőröm eléggé látványosan. Most picit szüneteltetem, de még teszek később vele egy próbát, kár lenne a tisztító hatásáért.
Az ára egyébként szerintem nagyon jó, főleg, ha megnézzük az összetevőit.

Dove Nutritive Therapy Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nutritive Therapy Nourishing Oil Care Sampon
2014. szeptember 13.

Azután döntöttem el, hogy megveszem, miután a termékcsalád balzsamja és spray-je bevált. Ebben sem csalódtam, nagyon puha a hajam tőle (most már a hajtövektől a hajvégekig), jól tisztít, kellemesen habzik. A három terméket használva 2-3 napig megmarad a mesés illatuk a hajon. A hajtöveket mondjuk nem emeli meg nagyon, szóval akinek hajlamosabb zsírosodásra a haja, annak nem javasolnám, ezen kívül tökéletes, szerintem megtaláltam "A Samponom".

Update: Mint ahogy fent is írtam anno, tartást nem ad a hajnak, így ahogy egyre többször használtam, az enyém is laposodott, gyorsabban zsírosodik sajnos. Hidratálásból ötös, de a "laposítás" miatt nem tudom rendszeresen használni.