Pownie

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dermomed Aloe és Gránátalma Habfürdő

Dermomed Aloe és Gránátalma Habfürdő
2020. október 21.

370 Ft-ért vettem a Sparban. Nem akartam elhinni az árát. Nagyon finom illata van, jó sűrű, így keveset kell csak használni belőle.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Vízálló Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Vízálló Szempillaspirál
2020. október 21.

Csomósodik, teljesen egyenetlen. Onnantól, hogy felkented, másodszor már nem lehet átmenni rajta a kefével, mert beleragad. A nagyobb gübecsek lepotyognak, a többit pedig a jóisten nem vakarja le...

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2020. szeptember 23.

Nekem a hajamhoz képest sokkal világosabb színű szemöldököm van, és nagyon gyér is. Cserébe viszont hosszú szálú, így ha kitépek egy szálat, annak a helyén konkrétan megszakad a szemöldököm, lesz egy lyuk. :D Egy ilyen baleset miatt álltam rá a szemöldökceruzákra, és rögtön ennél, az első kipróbált terméknél maradtam. Szerencsére szép íve van a szemöldökömnek, szedni se nagyon kell mellőle, úgyhogy csak áthúzom párszor az ívét, és meg is vagyok.
Mivel vékony a ceruza, csak nagyon keveset szabad kicsavarni a csomagból, különben törik. Én féloldalasan rajzolok vele, akkor lesz egy kis hegye meg vastagabb oldala - azt használom, amelyik épp kell. Nap végéig kitart, nem kenődik el, maximum picit fakul, de úgy legalább természetesebb. Arra nem jó szerintem, ha valaki ezzel akar szemöldököt rajzolni magának.
A színeket jól eltalálták szerintem, nem üt el a hajamtól és van választék is belőle. A kefét ritkábban használom (kisollóval szoktam rövidíteni a szálakon, hogy ne álljanak öszse-vissza), de az is jó szolgálatott tett már párszor. Mondjuk jó lenne egy kefétlen verzió is, mert sajnálom kidobni és mindig újat venni.
Kb. 1-1.5 hónap alatt fogy el egy ceruza.