PPPBp

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF15

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF15
2018. január 31.

Csodaszernek nem mondanám, de egy nagyon jó alapozó számomra. A hét napra elegendő próbaadaggal ha nem kentem le a teljes arcomat legalább 20 alkalommal már, akkor egyszer sem, most kezd elfogyni, még karácsony előtt meg is vettem belőle a teljes kiszerelést, mert nagyon bevált. Nekem pont azt adja, amit elvileg ígér, vagyis, ha semmi mást nem csinálok - szemkihúzást és spirálozást sem, hanem tényleg csak és kizárólag ezt teszem fel - akkor is lesz egy szép, egységes bőrképem tőle. Egyetlen dologtól tartok, hogy nyárra ez az árnyalat világos lesz, de majd meglátjuk. Szerintem megéri az árát, mert tényleg nagyon sokáig elég és szépen hozta azt, amit vártam tőle.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. január 31.

Szőrtelenítés utáni benőtt szőrszálak kinyomkodása miatti hegekre vettem, és egyelőre nem vált be, de nem is használtam teljesen rendszeresen. Az itteni vélemények alapján lehet, hogy újraveszem, és akkor következetesebben használom majd, de azért ennél kicsit többet vártam tőle előzetesen, így most csak két csillagot kap. :(

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2018. január 31.

A fodrászomnál szúrtam ki, alapvetően az illata fogott meg. Itthon még nem tudtam belőni a pontos mennyiséget, ha napközben mosok hajat, akkor másnapra már semmi nem marad az illatából, túl sokat viszont nem akarok a hajamra kenni, mert félek, hogy attól ragacsosabb lesz a végeredmény szárazon is, szóval még kísérleti fázisban van. A sima szárítás után ezzel együtt is maradt a hajam rőzse állapota, nem igazán tudom, hogy ennek ettől a cucctól máshogy kellene-e lennie. Egyelőre három csillagot kap, mert látványos változást nem tapasztaltam, amit igen, az sokkal inkább a forgófejes hajszárítónak tudható be. De kellemes az illata, és negatív hatása sem volt. Elhasználom, és ha változást tapasztalok, jön majd az update.