Prenadte

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Balea Pflegecreme Best Wishes Narancs és Grapefruit

Balea Pflegecreme Best Wishes Narancs és Grapefruit
2016. augusztus 13.

A doboza tetszik, de ami benne van az szerintem semmire sem jó. Az csak egy dolog, hogy nagyon mű illata van, de egyáltalán nem hidratál. Több helyen is próbáltam már, de sehol nem használt, ráadásul be sem szívódik. :/

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2016. augusztus 7.

Sokféle izzadásgátlót próbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Nagyon tetszik az illata, az meg pláne, hogy még tartós is és néha még napközben is érzem magamon. Látszódik, ha izzadok, de nem okolom érte, mert nem találtam még olyat, amitől ne látszott volna. Én nagyon szeretem, már rengetegszer újravettem és fogom is. :)

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2016. augusztus 1.

Azt hiszem ez a kedvenc Lush termékem. A bőröm eléggé problémás, vannak piros hegeim és viszonylag gyakran van pattanásom. Mindennap használom, mert rám fér, de szerintem nem fogy olyan őrületes mértékben. Amikor felviszem egy kicsit csíp, de kellemesen, nem úgy, mint a Dermofil paszta. Amikor azt használtam szó szerint sírtam. Ez kellemesen frissít és utána puha a bőröm. Jól lehet kenni, ami nekem fontos szempont. A pattanásokkal pedig jól elbánik. Ha kijön egy pattanás és meg tudom csinálni, mert nem megyek sehova akkor én azt csináltam, hogy kifejezetten a pattanásra rákenem kb. 10 percre utána lemosom. Kicsit pihentetem a bőrömet és utána megint felkenem. Kb. háromszor-négyszer szoktam ezt megcsinálni és lejön a pattanás és megint tudok emberek közé menni úgy, hogy nem azt érzem, hogy a második fejem bámulják. Egyébként ami még először furcsa volt, hogy nem csak "letépi" a pattanást, hanem mintha meg is érlelné. A lényeg, hogy nagyon meg vagyok vele elégedve és remélem, hogy nem fog cserben hagyni. :)