princesscarolyn

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. november 25.

Most, hogy már vagy ötödjére használom merek írni véleményt is róla. Szerintem nagy részben ő az, aki kiegyensúlyozza a bőrömet. Heti kétszer, este használom, az előírt 10 percnél tovább nincs fent. Utána döbbenetesen sima tapintású a bőröm, de egy picit száraznak is érzem, így mindig kap egy kicsi olajat és hidratálót utána, amitől igazán selymes, puha és szép fényű lesz. Másnap megy rá a fényvédő is.

Mitteszeres, néha-néhol gyulladt pattanásos bőrömön észrevehetően csökkentek ezek a csodás jelenségek mióta elkezdtem használni. Főleg a számomra különösen problémás orr körüli részen vettem észre változást. Itt szinte mindig szokott lenni egy épp kezdődő/elmúló gyulladás, most semmi, max egy két láthatatlan mitteszer.

Szuper elégedett vagyok, szerintem heti kétszeri használat mellett akár 3-4 hónapra is elég lehet, ehhez pedig csodás az ára is.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. november 11.

Heti egyszer-kétszer használom az esti rutin során, hidratálás előtt, olajba keverve (az olaj is TO, Hemi-Squalane). Másnapra mindig nagyon puha, szép fényű a bőröm, más hatásról nem nagyon tudok beszámolni, de még csak 1 hónapja használom, úgyhogy lehet hosszabb távon tud valami más extrát is. Mindenesetre szerintem csúcs áron kapható, ha másért nem akkor már ezért is megéri újravenni.

Burt's Bees Thoroughly Therapeutic Honey & Grapeseed Oil Hand Creme

Burt's Bees Thoroughly Therapeutic Honey & Grapeseed Oil Hand Creme
2019. november 11.

Tavaly télen kaptam ajándékba egy szett részeként, és azóta is ez a kedvenc kézkrémem. Nem sűrű, szuperül hidratálja a szárazra kifújt, repdezett, téli kézbőrt. Könnyen beszívódik és nem mellesleg isteni illata van, ami sokáig érződik. Nem rég fogyott el, és mindenképp újravenném, remélem lesz is a Müllerben.