PrincessTurquoise

Regisztráció dátuma: 2013. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Health & Beauty Arckrém Homoktövisolajjal Anti-Aging SPF20

Health & Beauty Arckrém Homoktövisolajjal Anti-Aging SPF20
2021. március 22.

Nagyon kellemes, nem tolakodó, mégis finoman karakteres az illata. Az állaga szuper, a bőröm issza, 2 vékony réteget is szívesen elfogad belőle. Még így is szépen beszívódik, nem hagy semmilyen ragacsos érzetet maga után. Kis ideje használom, egyelőre szépnek látom az arcbőrömet, használat után egyfajta feltöltöttség érzetet ad a krém. Nincs csalódás, azt kaptam, amit vártam tőle az ár és a márka alapján. :)

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2021. március 17.

Számomra annyira nem kellemetlen az illata, mint ahogy sokan írják. Tény, hogy ha meg tudom előre szimatolni, talán nem lett volna beleszeretés, de egyébként kijövök vele, a jázmin illatára emlékeztet. Nem régóta használom, de a hatása egyelőre megfelelő számomra, kellően hidratál. Talán újravenni nem fogom, de ezt az üvegcsét örömmel elhasználom.

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel