Best of Beauty 2019

PrincessTurquoise

Regisztráció dátuma: 2013. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lavera Honey Moments Testápoló Tej Mandulatejjel és Mézzel

Lavera Honey Moments Testápoló Tej Mandulatejjel és Mézzel
2016. december 1.

Kellemes, lágy illata és állaga van. Kicsit komolyabb odafigyelést igényel a hibátlan eldolgozása, viszont szoli utáni extra kiszáradt bőrömet is kiválóan hidratálta. A flakont közepesnek tartom praktikum szempontjából, de ez eltörpül a főbb hatások mellett. Megéri az árát.

Balea Fresh Lime Golyós Deo

Balea Fresh Lime Golyós Deo
2015. március 3.

Sajnos amilyen kedvező az ára, olyan gyenge a hatása...gyakorlatilag nem tapasztaltam, hogy kicsit is tette volna, amire hivatott. Nálam már a kukában van. :(

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2014. december 4.

Előzetes tapasztalatom a Wella és az Alfaparf szőkéivel volt, ám számomra ezek a megfizethetetlen kategóriát képezik, pláne, hogy hosszú hajamra két doboz festéket kell használnom.Emiatt döntöttem a Kallos KJMN ezüstszőke, majd később gyöngyszőke árnyalatának kipróbálása mellett.Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, semmivel sem kevesebb ez a termék, mint az imént említett drágább professzionális festékek. A kiszerelése is pont az én hajhosszúságomra lett szabva, arról nem is beszélve, hogy a szép, hamvas tónus hamvasítósampon használata mellett (!) tökéletesen megtartható akár 1 hónapon keresztül is. (teszteltem!) Nem fakul, nem roncsolja jobban a hajat, mint bármely más festék, a drogériás választékhoz még hasonlítani sem érdemes. Mindezeket egybevetve a barátságos árral, azt hiszem bátran mehet az 5 csillag. :)

Update: sajnos kb. 1 év használat után azt kell mondanom, tökéletesen tönkretette a hajamat ez a festék. Mindent elkövettem a hajam utóápolását illetően, illetve tisztában vagyok vele, hogy egy 12.8as hamvasszőke 12%os oxival sosem lesz kedvező a hajnak...de mégis azt gondolom, sok múlik a festéken. Ezentúl nem ár alapján fogok dönteni szerintem. Viszont azt kell levonnom tanulságként,csak is tartós használat után ismerszik meg egy festék minősége. -2csillag.