prinszepsz

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2018. június 1.

Régi Km boxos szerzemény.Tetszik, hogy van benne C vitamin. Én csak a szemem alá illetve a homlokomra használom. Nem okoz pattanást és szépen hidratál. Viszont ha mindkét szemem alá felviszem és nem azonnal dolgozom el a krémet akkor elkezdi csípni a bőröm. De ezt megoldottam azzal, hogy először az egyik szememre viszem fel és dolgozom el, aztán a másikra. Ezzel a módszerrel nem irritál.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2018. június 1.

KM dobozban volt. Igazából egy bajom van vele, de az nagyon idegesít. Rosszul záródik és ezért folyik ki belőle a termék. Ezért egy jó ideje nem is tudom magammal vinni. Álló helyzetben tartom otthon és ha valamikor eszembe jut felkenem. Szeretem az illatát és a ragacsosságával sem lenne gondom. Kicsit bizserget az elején de az is hamar elillan. A színe is jó. Kifejezetten örültem,hogy kipróbálhattam, de fix hogy nem veszem újra. Lehet, hogy én kaptam olyat amivel ez a probléma de ez kiábrándító..

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2017. december 19.

Szuper termék! Tavasszal vettem de még mindig van benne. Biztos újra fogom rendelni. Nem okoz pattanást, irritációt. Úgy érzem most már igényli a bőröm, hogy tonik után ezt felkenjem. Nagyon hamar beszívódik.