prkarolina

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Clinique Take The Day Off Sminklemosó

Clinique Take The Day Off Sminklemosó
2019. szeptember 27.

Igaz csak szempilla spirált szoktam használni és korrektort a szemem alá, de volt olyan lemosó ami irritálta a szemem. Ezzel elég könnyen lejött minden, nem irritálta a szemem, és utána még jól is esik az olajos érzés, arra gondolok, hogy táplálja a fáradt szem alatti bőröm.
Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

Rituals Touch Of Happiness Rich, Nourishing Body Cream

Rituals Touch Of Happiness Rich, Nourishing Body Cream
2019. szeptember 27.

Az illatát imádom. Kicsit sűrű az állaga, így nehéz elkenni, de utána viszonylag hamar felszívja a száraz bőröm, és nap végéig hidratált marad (és olykor még az illata is elkísér egész nap.) Ez tényleg touch of happiness. Imádom.

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. szeptember 27.

Az illata nekem tetszett, szerintem nem annyira intenzív, mint amennyire azt vártam az itt olvasottak alapján.
Azért vettem, mert festett hajra ajánlja magát.. A hajam a tövénél sötétszőke-barna, a végénél pedig szőke, ezért olyan sampont szerettem volna, ami a barnás árnyalatot megtartja... Hát sajnos ettől is besárgult a festés (NEM a szőke rész, mert arra direkt nem tettem), amit nem igazán értek, hogy a barna hogy tud besárgulni :(
MIndenesetre nem tartotta meg a hajam a festés utáni színét.
Balzsammal együtt használva selymes lett tőle a hajam, és az illata is jó, ezért adok 3 csillagot.