Prya

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Gliss Protein+ Kakaóvaj Hajápoló Maszk

Schwarzkopf Gliss Protein+ Kakaóvaj Hajápoló Maszk
2020. június 23.

Hajmosás előtt tettem fel hajpakolásként szőkített hajra (hajtőtől hajvégig). Felül zsírosan lelapuló, alul pedig száraz hajam lett tőle :D Nee már!!! Sokkalta jobb hajpakolásai vannak ennek a márkának. Megtetszett a tégelye, és bíztam a márkában, nagy pofon volt! Többet biztosan nem veszem újra!

Lush Intergalactic Fürdőbomba

Lush Intergalactic Fürdőbomba
2020. június 23.

Szuper kis cucc, kapni/adni jó, mert nagyon különleges. Csillámfürdőt mindenkinek. A víz színe gyönyörű tinta kék lesz tőle :) Kicsivel olcsóbb fürdőbombák nekem fele ennyire sem hozták ezt a wow élményt! Hajat mosni, ebben a vízben szerintem nem valami jó, mert hajszárítás után olyan, mintha buliba mennék, ezer csillám megtapad a hajszálaimon. A vízleeresztése után tussal a kádat érdemes átöblíteni. Csak az ára miatt nem venném meg magamnak, vagy csak ritkán,mert hiába szuper én túlélem nélküle is, fárasztó, most mindenki hagyjon nap után jó. Engem az illata nem fogott meg. Emiatt 4*

Bio-Oil

Bio-Oil
2020. június 23.

Diszkrét tégely, kellemes illatú én kifejezetten szeretem az illatát. Kismamaként a férjem minden éjjel bekent, konkrétan csak a lábujjhegyemet hagyta ki :D Kitartó munkájának köszönhetően a bőröm terhesség során (+20kg) és szülés után (-15kg) is szép, hibátlan :) Ette a bőröm, viszont olajos réteget hagy maga után, így én a "nem sajnálom pizsimet" vettem fel, összepacsmagolni :D Előkerült egy bontatlan csomagolás, amit senkinek nem tudtam tovább passzolni, így elkezdtem az arcomra használni éjjel. Pihe puha lesz tőle a bőröm, nem pattogzom ki tőle, viszont halványítását én nem tapasztalom. Mivel én terhességemre vettem így én emiatt nem vonok le pontot, még így is szeretem, hogy "csak" hidratálja a bőröm, de azt nagyon! Ja és 1 tipp terhesség során érdemes belőle nagy kiszerelést venni, mert azt gondolná az ember, főleg kis pocakkal, hogy sosem fogy el, de aztán... ahogy nőnek a "felületek" mintha jobban is igényelné a bőr.