pszonja

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2015. július 3.

Semmi változást nem vettem észre a bőrömön amióta használom. Engem nem szárít, nincsenek pórusösszehúzó tulajdonságai, nem igazán tarja be azt amit ígér. Elhasználom, de ebből nem lesz újravásárlás.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2015. július 3.

Nagyjából fél éve elkezdtek rajtam kialakulni a hatalmas, piros és fájdalmas pattanások. Annyira rossz volt a helyzet, hogy az egész arcomat ezek a rondaságot borították. Teljesen bepánikoltam, az önbizalmam a béka feneke alatt volt, még az utcára is félve jártam ki. Sajnos az is rontott a helyzeten hogy nagy mennyiségű sminkkel akartam elfedni a bőrhibáimat. Az orvos által felírt gyógyszer sem segített. Végül a krémmánia és a sok youtubos ajánlása meggyőzött, és rávettem anyát, hogy a Glamour napok alkalmával vegyük meg ezt a "csodakrémet". Már több mint 4 hónapja használom, azóta a helyzet egyre jobb, eltűntek a rondaságok, viszont sajnos az akné utáni foltokkal semmit sem kezd. Ugyanúgy "tarka" az arcom. Viszont! Nagyszerűen tartja a szintet, kevés is elég belőle és az én zsíros bőrömnek elég hidratáltságot biztosít. Mindenképpen ajánlom!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor