Puffin

Regisztráció dátuma: 2019. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Fast Response Eye Cream

MAC Fast Response Eye Cream
2022. június 2.

Totális pénzkidobás, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Karikás, kissé puffadt szemekre használom már egy hónapja és gyakorlatilag a semmi és a valami között ingadozom. Rosszabb nem lett legalább. Jó az állaga, nem irritál, de nálam egyáltalán nem mérsékelte a karikákat, puffadtságot.

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő
2022. április 28.

Az árához képest hatalmas csalódás. Semmivel sem lett jobb a bőröm állaga mióta ezt használom (felénél járok). Az állaga engem nem zavar, sőt talán még jobb is, hogy nem habzik őrült módra. Megfelelően tisztít. Az illatát én nem is érzem (ez sem baj), viszont a hatása mélyen az elképzelésem alatt van. Igazából semmivel sem érzem jobbnak, mint pl. a Mixa Surgras Gel tusfürdője, ami negyed ennyibe kerül. Nem fogom újra venni.

Kiegészítés: Elfogyott egy dobozzal. Talán mostanra érte utol magát a bőröm (nem tudom), de mire elfogyott, eljujottam odáig, hogy kibírtam testápoló nélkül 4-5 fürdést. Szóval jó ez .... csak az árával nem vagyok kibékülve, akkora csodát mégsem tett, hogy újravegyem, azért kap még egy csillagot :-)

Yardley English Rose Hintőpor

Yardley English Rose Hintőpor
2022. április 28.

Imádom a rózsa illatot, tehát egy pillanatig sem gondolkodtam, amikor megláttam ezt a hintőport. Azért is örültem neki, mert az általános drogériákban leginkább baba hintőporokat lehet kapni, és végre egy nőies illatú hintőpor! Tökéletesen teszi a dolgát, szeretem az illatát, kellemes tisztaságérzetem van tőle.