puncsos

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2017. február 28.

Felkenéskor azt hittem, hogy lemarja a bőrömet, olyan erősen mentolos, de aztán feljöttem ide, és olvastam mások véleményét, hogy mindez rendben van. 1-2 perc után elmúlik az erős hűsítő érzés, és kb. 10perc után megszárad az arcon. Én is azt vettem észre, hogy szárítja is az arcot, így inkább a problémás, pattanásos és szíros területre kell vékonyan felkenni. Nekem kombinált a bőröm, T-vonalban gáz, ezért oda kenem. Fél óra után lemosom, nagyon szép, matt lesz tőle a bőröm. A lemosáskor igazi, kénes szagot érzek, utána meg halszagot enyhén, alig észrevehetően. Nekem muszáj kicsit utánahidratálnom, mert a bőröm sajnos ilyen. Biztosan használni fogom továbbra is, mondjuk heti 2-szer, hogy a bőröm ne szokjon túlzottan hozzá.

Dr. Hauschka Tisztító Maszk

Dr. Hauschka Tisztító Maszk
2017. február 28.

Valóban nagyon jól tisztít, egy alapos bőrradírozás után nagyon jó szolgálatot tesz. Mattítja az arcot, a zsírosság a használat után eltűnik. Nekem nem tisztította ki teljesen az arcomat, ahol nagyon-nagyon mélyen vannak a mitesszereim; de ez nem a készítmény hibája, azokat kozmetikus sem tudja eltávolítani évek óta.